Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vaš omiljeni Grenslem turnir

Ići dole 
+14
delgado
Jeca
Annie
(:~NenA~:)
N4t4sh4
yankela
pizon70
icegirlBN
Pele
Aleksa
snoopy
Texy
Shadow
Admin
18 posters

Koji je vaš omiljeni Grenslem turnir?
Australian Open
Vaš omiljeni Grenslem turnir I_vote_lcap17%Vaš omiljeni Grenslem turnir I_vote_rcap
 17% [ 4 ]
Rolan Garos
Vaš omiljeni Grenslem turnir I_vote_lcap21%Vaš omiljeni Grenslem turnir I_vote_rcap
 21% [ 5 ]
Vimbldon
Vaš omiljeni Grenslem turnir I_vote_lcap54%Vaš omiljeni Grenslem turnir I_vote_rcap
 54% [ 13 ]
US Open
Vaš omiljeni Grenslem turnir I_vote_lcap8%Vaš omiljeni Grenslem turnir I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 24
 

AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeČet Mar 27, 2008 5:44 pm

Ja najviše volim Vimbldon! Pa kad kažeš tenis ja pomislim na Vimbldon. Ona trava, tribine, tradicija...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Shadow

Shadow


Broj poruka : 34
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeČet Mar 27, 2008 6:32 pm

Vimbldon zbog svega, mada volim i Australian open, ne znam sto.
Valjda zato sto igraci kazu da tamo nije dosadno, za razliku od Vimbldona, gde kisa stalno pada ha ha ... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeČet Mar 27, 2008 6:35 pm

E da ta kiša...
A ij volim AO, zato što se tad budim noću da gledam!
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeČet Mar 27, 2008 10:16 pm

Volim AO...ne znam ni ja zasto...:) Nekako mi je drag taj turnir:)
A Wimbledon ne volim, stalno otkazuju meceve zbog kise...i to mi ide na zivce:)
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:38 pm

...ja volim Wimbledon i Roland Garros...
...joj...sad ne znam za koji da glasam...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 6
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.03.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimePet Mar 28, 2008 6:01 pm

Ja najviše volim Vimbldon i US Open, ali ipak više Vimbldon. Nerviraju me oni Amerikanci kad u sret poena ustanu pa idu negde. A tamo mi se sviđa ona podloga.
A travu ne volim, ali Vimbldon je Vimbldon!
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeNed Maj 04, 2008 7:07 pm

Volim Wimbledon, ali kisa pa mi je bolji US Open
Nazad na vrh Ići dole
icegirlBN

icegirlBN


Broj poruka : 8
Godina : 31
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.03.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeNed Maj 04, 2008 7:25 pm

Ja najviše volim Vimbldon i US Open
Nazad na vrh Ići dole
pizon70

pizon70


Broj poruka : 5
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.04.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeČet Maj 15, 2008 11:08 pm

Ja najise volim Wimbldon i US OPEN.Zato sto ih je prosle godine osvojio Federer.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeUto Maj 20, 2008 4:52 pm

pizon70 ::
Ja najise volim Wimbldon i US OPEN.Zato sto ih je prosle godine osvojio Federer.

bože
:smashtard: :smashtard: :rocket:
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
yankela

yankela


Broj poruka : 78
Godina : 28
Lokacija : NOVI Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.06.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimePon Jun 23, 2008 7:08 pm

My favourite is Roger Federer!!!!!!!!!!!!

TU PISE

MOJ OMILJENI JE ROGER FEDERER.

GRESKA U PISANJU
Nazad na vrh Ići dole
yankela

yankela


Broj poruka : 78
Godina : 28
Lokacija : NOVI Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.06.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimePon Jun 23, 2008 7:10 pm

JAN NAJVISE VOLIM wIMBLDON I ROLAN GAROS
Nazad na vrh Ići dole
N4t4sh4

N4t4sh4


Broj poruka : 6
Godina : 32
Lokacija : Krushevac
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.06.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 8:55 pm

AO
Nazad na vrh Ići dole
http://www.n4t4sh4-91.piczo.com
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeUto Jul 08, 2008 9:33 pm

Najvise volim Wimbledon, pa US open!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Annie
Moderator
Annie


Broj poruka : 427
Godina : 33
Lokacija : My Galaxie :)
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 2:50 pm

Nekako mi je tenis najzanimljiviji na sljaci, poeni traju duze, pa neka bude onda Roland Garros.
Nazad na vrh Ići dole
Jeca

Jeca


Broj poruka : 67
Godina : 31
Lokacija : BG-JA
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 3:18 pm

(:~NenA~:) ::
Najvise volim Wimbledon, pa US open!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimePet Maj 08, 2009 11:58 pm

Wimbledon najvise volim jer sam tad na raspustu pa je nekako sve sladje na raspustu kao i ti turniri naravno... Roland Garros isto volim,manje volim ova 2 na betonu-US OPEN je krajem avgusta tj pocetkom skole tako da mi ta prva nedelja tesko pada i sve se igra nocu i kad sam I smena ne mogu nista da gledam a i mrzi me da ustajem kad je skola,nemam volje nesto.Australian Open je pred pocetak II polugodista,jebiga Very Happy
WIMBLEDON JE MOJ OMILJENI TURNIR JER JE JANKELA NAJJACI NA NJEMU!!!
Nazad na vrh Ići dole
luka

luka


Broj poruka : 113
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2009

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeSre Jul 15, 2009 2:23 pm

wimbledon mi je omiljeni turnir mada volim i us open..
Nazad na vrh Ići dole
<3Natalija voli Janka<3

<3Natalija voli Janka<3


Broj poruka : 7
Godina : 27
Lokacija : Cuprija
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.09.2009

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimePon Okt 05, 2009 11:26 pm

Najvise volim Rolan Garos...poeni na sljaci su zanimljiviji i duze traju.....a...i period kada se odrzava Rolan Garos mi je najbolji period u godini......Ali...volim i AO...jer volim da gledam meceve nocu.....:)))
Nazad na vrh Ići dole
Nowak Djokowic Fan

Nowak Djokowic Fan


Broj poruka : 7
Lokacija : Beograd,Serbija....Uz Noleta...<3
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.10.2009

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimeNed Okt 25, 2009 6:05 pm

Meni su stvarno sva 4 GS turnira Omiljena...Ali ipak je AO zbog Noxa...xDDD
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Vaš omiljeni Grenslem turnir Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaš omiljeni Grenslem turnir Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitimePon Nov 09, 2009 3:47 am

Ja obozavam Wimbledon!!!! srce Svidja mi se organizacija,tradicija tog turnira,ma sve u potpunosti!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaš omiljeni Grenslem turnir Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš omiljeni Grenslem turnir   Vaš omiljeni Grenslem turnir I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaš omiljeni Grenslem turnir
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» WTA turnir u Srbiji
» ATP TURNIR U BEOGRADU...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vezano za tenis :: Diskusije,ankete, glasanja,zanimljivosti-
Skoči na: