Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ATP TURNIR U BEOGRADU...

Ići dole 
2 posters

Da li ce se on na kraju odigrati sledece godine u Beogradu ili ne? ...
DA
ATP TURNIR U BEOGRADU... I_vote_lcap60%ATP TURNIR U BEOGRADU... I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
NE ZNAM ALI NESTO NE MIRISE KAKO VALJA...
ATP TURNIR U BEOGRADU... I_vote_lcap40%ATP TURNIR U BEOGRADU... I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
NE
ATP TURNIR U BEOGRADU... I_vote_lcap0%ATP TURNIR U BEOGRADU... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 5
 

AutorPoruka
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
ATP TURNIR U BEOGRADU... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP TURNIR U BEOGRADU... Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

ATP TURNIR U BEOGRADU... Empty
PočaljiNaslov: ATP TURNIR U BEOGRADU...   ATP TURNIR U BEOGRADU... I_icon_minitimePet Okt 03, 2008 1:33 am

Kako se prica porodica Djokovic je otkupila pravo na teniski turnir koji se do sada odrzavao u Amersfortu(sljaka 370000$,od 4-10maja). Koliko je sve u pocetku izgledalo i delovalo idealno sada mozda i nije tako...slobodno govorite svoje stavove samo bez vredjanja posto kad procitate ove dve vesti koje okacim mozda pozelite to i da uradite Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
ATP TURNIR U BEOGRADU... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP TURNIR U BEOGRADU... Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

ATP TURNIR U BEOGRADU... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP TURNIR U BEOGRADU...   ATP TURNIR U BEOGRADU... I_icon_minitimePet Okt 03, 2008 1:34 am

Đokovići dovode elitu u Beograd!

Kompanija Srđana Đokovića, oca našeg najboljeg tenisera Novaka Đokovića, otkupila je ATP turnir od holandskog grada Amersforta, ekskluzivno saznaje sajt Tenis Srbija! Radi se o terminu u maju mesecu

Kako govore naši izvori, kompanija "Family Sport" je turnir koji se igra u maju otkupila još pre tri meseca, ali je i dalje neizvesno gde će se on igrati!? Iako je prvi, u početku činilo se jedini, izbor porodice Đoković Beograd, prestonica Srbije nema potrebnu infrastrukturu.

Beogradska arena je odmah ispala iz kombinacije, kako su pored centralnog, potrebna još dva terena, a u Areni je to nemoguće izvesti. "Teniska Akademija Đoković" neće biti gotova do maja 2009. godine, pa je i to ispalo iz opticaja. Jedini pravi izbor bili su tereni SC "25. maj", na kojima će se igrati Univerzijada, ali, kako stvari stoji, ni tu neće biti moguće organizovati ATP turnir. Pre svega zbog činjenice da tereni neće biti spremni za maj, kako je i avgust, kada se održava Univerzijada, u okviru "cajtnota" za završetak radova.

Kako izuzetno vredna investicija ne bi propala, postoji mogućnost da se turnir ni ne igra u Srbiji! Naime, Đokovići su otkupili sam ATP turnir, i nisu vezani za zemlju, pa se on može igrati, primera radi, i u Somaliji. Tako su sada višemilionske ponude Srđanu Đokoviću uputili najviši zvaničnici Republike Crne Gore i Republike Srpske, kako bi turnir bio organizovan u tim državama! Pošto organizacija turnira u Beogradu polako zaista postaje nemoguća, i kako je vremena za organizaciju sve manje i manje, realna opcija je da Banjaluka ili Podgorica ugoste najbolje tenisere sveta u organizaciji porodice Đoković.

Povodom ovog događaja, nema informacija iz Teniskog saveza Srbije. Oni su još ranije istakli da po pitanju ATP turnira ništa ne rade, kako je to prepušteno Srđanu Đokoviću. On je uspeo da otkupi holandski Amersfort, za veliku sumu novca, ali Beograd nažalost nije spreman za ATP turnir.

skinuto sa sajta Tenis Srbija
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
ATP TURNIR U BEOGRADU... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP TURNIR U BEOGRADU... Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

ATP TURNIR U BEOGRADU... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP TURNIR U BEOGRADU...   ATP TURNIR U BEOGRADU... I_icon_minitimePet Okt 03, 2008 1:36 am

Beogradski ATP turnir u maju

Beograd dobija ATP turnir. Ovu informaciju za "Sportski žurnal" potvrdio je Nikola Pilić koji će biti direktor manifestacije u maju naredne godine.

"Organizatori u holandskom Amersfortu našli su se u finansijskim problemima. Kompanija Femili sport je poslala ponudu i turnir će se u glavnom gradu Srbije održati u maju 2009. godine i imaće nagradni fond 370 hiljada evra. Pored svih najboljih srpskih tenisera planirano je i učešće dvojice igrača iz Top 15", rekao je Pilić za "Žurnal".

Mečevi će se najverovatnije igrati na terenima sportskog centra "Milan Gale Muškatirović" (nekadašnji 25. maj), gde će se održati i deo takmičenja na Univerzijadi.

Turnir u Amersfortu u kalendaru je ATP-a i trebalo je da traje od 4. do 10. maja i da prethodi Mastersu u Madridu.

Ovo je bila prva vest koju sam procitao i tada je sve delovalo super... sa sajta B92...
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
ATP TURNIR U BEOGRADU... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP TURNIR U BEOGRADU... Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

ATP TURNIR U BEOGRADU... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP TURNIR U BEOGRADU...   ATP TURNIR U BEOGRADU... I_icon_minitimePet Okt 03, 2008 1:40 am

Ja se nadam da ce nekako ipak organizovati u Bg-u ali stvarno nesto ne mirise kako treba pa je moj glas logican...
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
ATP TURNIR U BEOGRADU... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP TURNIR U BEOGRADU... Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

ATP TURNIR U BEOGRADU... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP TURNIR U BEOGRADU...   ATP TURNIR U BEOGRADU... I_icon_minitimeSub Okt 04, 2008 8:32 pm

Verujem da hoce, i zato je moj odgovor DA!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ATP TURNIR U BEOGRADU... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP TURNIR U BEOGRADU...   ATP TURNIR U BEOGRADU... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ATP TURNIR U BEOGRADU...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» WTA turnir u Srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vezano za tenis :: Diskusije,ankete, glasanja,zanimljivosti-
Skoči na: