Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nenad Zimonjić

Ići dole 
+10
*SlAdjAnA*
Vuksha
Jecika
Jelena...
(:~NenA~:)
markowwe
snoopy
Aleksa
Texy
Admin
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeSub Jan 10, 2009 5:17 am

jbg nisu imali srece al nema veze ZIKI JE KRALJ. A inace navijacu za Rodika Marej me mnogo nervira Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeSub Jan 10, 2009 6:09 pm

Bice bolje na sl. turniru... good Imali su jake protivnike... Mad

p.s. I ja navijam za Rodika, jer Mareja ne podnosim...
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeUto Jan 13, 2009 3:56 pm

Nenad lako u drugo kolo

Nenad Zimonjić i Danijel Nestor su do drugog kola u konkurenciji muških dublova stigli posle pobede nad rusko-finskom kombinacijom Igor Andrejev – Jarko Nieminen.

Posle 72 minuta borbe Srbin i Kanađanin su opravdali ulogu favorita i pobedili - 6:4, 6:4.

Prvi nosioci će se u narednoj rundi sastati sa brazilskim tandemom Marselo Melo – Andre Sa.

Turnir u Sidneju se igra za ukupni nagradni fond od 484.750 dolara.

Izvor: (MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimePet Jan 16, 2009 1:56 am

Ziki grabi....

Nenad Zimonjić se plasirao u polufinale.

Srbin je u paru sa Kanađaninom Danijelom Nestorom na turniru u Sidneju bio uspešan protiv brazilske kombinacije Marselo Melo - Andre Sa - 6:4, 7:5.

Poslednju prepreku pred finale predstavljaće im Poljaci Marijuš Fistenberg i Marsin Matkovski.

Pobednik u dublu zaradiće 25.000 dolara.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeSub Jan 17, 2009 8:19 pm

Zimonjic i Nestor ispali od brace Brajan u finalu Sidneja... Sad Sad Crying or Very sad

Izubili su 2:0 u setovima (6:1, 7:6).
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 9:21 pm

Krećemo i u dublu
Nenad Zimonjić - Page 3 V1220310
Prvi nosioci na turniru, Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor, igraće sa Francuzima Žeremijem Šardijem i Žilom Simonom i taj meč je četvrti po redu na Terenu broj 13.

mondo
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeČet Jan 22, 2009 12:48 am

srecno momci! srbin
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeČet Jan 22, 2009 10:00 pm

Ziki ide dalje

Srpski teniseri započeli su takmičenje u konkurenciji dublova na Australijan Openu jednom pobedom i dva poraza.

Trijumf je ostvario najbolji srpski i svetski dubl igrač Nenad Zimonjić u paru sa Kanađaninom Danielom Nestorom.

Ziki i Nestor, koji su prvi favoriti za osvajanje titule u Melburnu, na startu turnira očekivano lako su izašli na kraj sa Francuzima Žeremijem Šardijem i Žilom Simonom - 6:3, 6:2.

Srpsko-kanadski duel, koji je do prvog trijumfa na Aus Openu stigao posle samo sat vremena igre, u narednoj rundi takmičenja igraće protiv Poljaka Lukaša Kubota i Austrijanca Olivera Marača.

mondo
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimePet Jan 23, 2009 12:31 am

mislim da ce ziki sa nestorom osvojiti aus open :) ako sreca i Bog daju :) umeca i znanja imaju :))
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimePet Jan 23, 2009 9:53 pm

Ispali Zimonjić i Nestor

Nenad Zimonjić - Page 3 206765878249796827d696e949768501_big

Srpski teniser Nenad Zimonjić završio je takmičenje na Australijan openu u konkurenciji muških dublova.

</B></FONT>
On je u paru sa Kanađaninom Danijelom Nestorom izgubio od Austrijanca Olivera Maraha i Poljaka Lukaša Kubota rezultatom 7:5, 6:4 u drugom kolu turnira u Melburnu. Nestor i Zimonjić bili su postavljeni za prve nosioce, ali nisu uspeli ni da izjednače prošlogodišnji rezultat kada su stigli do četvrtfinala.
U prvom setu bilo je vrlo neizvesno, a srpsko-kanadska kombinacija je najbliža vođstvu u setovima bila u desetom gemu. Bilo je 5:4 za Zimonjića i Nestora, igrao se dug gem sa mnogo izjednačenja, ali su se Austrijanac i Poljak provukli. Potom su napravili brejk i nenadano poveli sa 1:0 u setovima.

Očekivala se reakcija i 'buđenje' prvog dubla sveta, ali je umesto toga usledio još dublji pad i nedostižnih 4:0 za rivale. Uspeli su, ipak, Zimonjić i Nestor da vrate jedan brejk, imali su i jednu šansu za 4:4, ali je nisu iskoristili i sve je bilo gotovo.

Kubot i Marah će se za plasman u polufinale boriti sa Australijancima Karstenom Bolom i Krisom Gučoneom.

izvor:B92

Sad Crying or Very sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeSub Jan 24, 2009 12:48 am

Mnogo,mnogo,mnogo mi je zao................nisam mogla da verujem!!!!!! Bas sam ihocekivala u samoj zavrsnici!!!!!!!
Valjda ce u mix dublu biti bolje za Zikija.........
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeNed Jan 25, 2009 7:04 pm

Zimonjić ispao i u miksu

Nenad Zimonjić - Page 3 36406877349663c14b9ed4591140319_big

Najbolji srpski dubl igrač nenad Zimonjić nije uspeo da se plasira u drugo kolo Australian Opena u konkurenciji mešovitih parova.

</B></FONT>
Zimonjić i Ana-Lena Grenefeld poraženi su od prvih nosilaca Kare Blek iz Zimbabvea i Leandera Paesa iz Indije –4:6, 6:4, 10:7. Pobednici u drugoj rundi igraju sa Švajcarkinjom Pati Šnider i Veslijem Mudijem iz Južne Afrike, koji su na startu turnira pobedili Ruskinju Alisu Klejbanovu i Brazilca Bruna Soareša u dva seta – 6:3, 6:4.
Prvi set meča protekao je u tvrdoj igri, u kojoj je jedan brejk bio dovoljan prvim nosiocima za uspeh.

U drugom setu sve se promenilo, srpsko-nemačka kombinacija je znatno više grešila, ali je u pravim trenucima napadala servis protivnika i posle ukupno pet brejkova dobila taj set 6:4.

U produženom taj-brejku igralo se ravnopravno do 5-5, ali je u nastavku indijsko-zimbabveanski tandem bio bolji i stigao do druge runde.

izvor:B92

Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeNed Jan 25, 2009 11:27 pm

oooooooooo neeeeeeeee.......bas im se nije dalo ove godine u Melburnu!!!!!!!! Bice bolje sledece............................
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeUto Jan 27, 2009 12:51 am

Aha... Nema veze, bice bolje... na narednom turniru.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeČet Feb 12, 2009 4:38 pm

Nenad Zimonjić na Gemax Open-u

Najbolji srpski dubl igrač Nenad Zimonjič potvrdio je da će nastupiti na Gemax Open-u, koji će se održati na Gemax-ovim terenima od 16.-og do 22.-og februara u Beogradu.

Nenad će nastupati na ovom čelendžeru u singlu, pošto je dobio specijalnu pozivnicu organizatora - wild card.

Pored Nenada na Gemax Open-u će nastupati svi srpski reprezentativci osim Novaka Đokovića: janko Tipsarević, Viktor Troicki i Ilija Bozpoljac.


Izvor: www.nenadzimonjic.com
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeČet Feb 12, 2009 4:39 pm

ABN-AMRO: Pobeda u prvom kolu

Srpski teniser Nenad Zimonjić plasirao se u drugo kolo turnira u Roterdamu u konkurenciji dublova

Zimonić je u partu sa Danijelom Nestorom bio bolji od francusko-ruske kombinacije Žil Simon-Dmitrij Tursunov sa 2:0, po setovima 7:6, 6:4. Sa druge strane, Vemić je u tandemu sa Britancem Džejmijem Marijem poražen od rusko-poljske kombinacije Igor Andrejev-Marsin Matkovski sa 2:1 (7:6, 5:7, 10:1).

Turnir u Holandiji igra se za nagradni fond od milion i 445 hiljada evra, apobedniku u dublu pripašće 66 i po hiljada evra i 500 ATP poena.

Izvor: www.nenadzimonjic.com
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeČet Feb 12, 2009 11:35 pm

bravo ziki!!! aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimePet Feb 20, 2009 2:30 am

Nenad bez četvrtfinala
Nenad Zimonjić - Page 3 Ziki10
2009-02-19 21:02:42

Nenad Zimonjić nije uspeo da se priključi zemljaku Viktoru Troickom u četvrtfinalu turnira MT:S Open 2009 powered by Sony Ericsson. U drugom kolu Gemax-ovog čelindžera, uprkos sjajnoj igri koju je pružio, Nenad nije uspeo da dođe do pobede nad osmim nosiocem, Danijelom Brandsom iz Nemačke. Posle sat i 25 minuta igre, Brands je došao do plasmana među osam najboljih na turniru rezultatom 4:6, 7:6(2), 6:4.

U prvom setu Nenad je napravio brejk za vođstvo od 4:3, do kraja održavao prednost i do osvajanja prvog seta stigao rezultatom 6:4. Nastavak je doneo još tvrđu igru, potkovanu izvanrednim servisima. Brands je imao dve brejk šanse u šestom gemu, ali nije uspeo da ih realizuje. Ipak, u taj brejku je bio neumoljiv. Nemac je odservirao 4 asa i oduzeo tri poena na servis našeg asa, što mu je donelo izjednačenje u setovima - 7:6(2).

Već u trećem gemu odlučujućeg seta Brands oduzima servis protivniku. Srpski Davis Cup reprezentativac nastavio je da servira briljantno i održava visok nivo procenta prvog servisa, ali povratak nije bio moguć jer je i Nemac servirao bez greške.

- Meč je presudilo nekoliko riternova. Tokom celog meča, mučio sam se da predvidim gde će ići prvi servis protivnika. Mislim da je i Brands bio u sličnoj situaciji. Retki su bili poeni koje sam izgubio na svoj servis. U trećem setu, Brands je uspeo dva puta da pogodi gde ću odservirati, oba puta je sjajno riternirao i stekao je taj brejk prednosti koji je održao do kraja. Koliko smo obojica imali visok nivo servisa govori i to da sam ja jednom došao do tri vezane brejk lopte i iskoristio drugu, dok je on u drugom setu imao 15:40 što nije iskoristio. Podloga je veoma brza i kad vam za protivnika dođe dobar server tu nema igre, ko više rizikuje na drugi servis, kao što je moj pritivnik danas činio, taj i dođe do pobede. Zadovoljan sam nastupom na turniru, s obzirom da sam prošao prvo kolo i da sam protiv Brandsa držao igru na visokom nivou. Ono što ja nisam uspeo danas, nadam se da će sutra Viktor – rekao je Nenad.

Zimonjić je sezonu 2008. Završio kao prvi igrač planete u konkurenciji dublova. Takmičarsku 2009. započeo je sa dva ATP finala i titulom u Roterdamu, do koje je stigao sa stalnim dubl partnerom, Kanađaninom Danijelom Nestorom.

- S obzirom da smo prošlu godinu završili kao prvi, ciljevi u ovoj sezoni su nam automatski veliki. Na svaki turnir idemo sa ambicijama da osvojimo titulu, ne želimo da nam timovi iz vrha pobegnu, pre svih braća Brajan, Bupati i Novl. Ove godine je promenjen i način rangiranja u dublu i svaki turnir se računa. Jedini razočaravajući rezultat ove godine bio je poraz u drugom kolu turnira u Melburnu. Titulom u Roterdamu smo vratili samopozdanje, zadovoljni smo prikazanom igrom. Prvi turnir je Dubai, slede Indijan Vels i Majami. Prošle godina je bila izuzetna za Nestora i mene, cilj nam je da u ovoj konstantno beležimo dobre rezultate nego u prošloj, u kojoj smo imali period kad nismo igrali dobro, ali smo imali i šest vezanih finala, titulu na Vimbldonu, finale na Rolan Garosu, i nekoliko turnira iz Masters serije, uključujućiMasters u Šangaju. Trofeji sa velikih takmičenja i konstantnost su nam prioriteti u 2009 – jasan je Zimonjić.

Zimonjić je standardni član nacionalne selekcije i jedan od njenih najjačih aduta još od 1995. Od 6. do 8. marta naša reprezentacija igra prvo kolo Svetske grupe Davis Cup-a protiv selekcije Španije u Benidormu. Španci su u sredini sezone na brzim podlogama izabrali da Srbiju ugoste na šljaci.

- Španci su u sred sezone na tvrdim podlogama odabrali da igraju na šljaci. To bi moglo biti nezgodno za nas a opet, sa druge strane, to govori koliko je njima važan Davis Cup. Španci u Novaku vide najveću pretnju u singlu, a on mnogo bolje rezultate protiv Nadala ima na brzoj podlozi, svi njihovi igrači se bolje snalaze na šljaci, i sve to je presudno uticalo na njihovu odluku da odaberu zemljani teren. Nadal nije izgubio u Davis Cup-u ni jedan meč, osim jednog kad je imao 16 godina, a mislim da meč na šljaci, koji se igra u tri dobijena seta, nikada u karijeri nije izgubio. Važno je da svi budemo zdravi i kompletni za susret sa Špancima. Za razliku od našeg protivnika, koji uvek može da sastavi tri - četiri jake ekipe, jer ima veliki izbor vrhunskih igrača, mi imamo taj jedan standardni tim i ukoliko bi se bilo ko od nas povredio, bio bi to veliki minus. Nadal mi je u Roterdamu rekao da mu je u planu da igra u Davis Cup-u, iako je imao problema sa povredom. Ostalo je još dve nedelje do meča u Benidormu, sve je otvoreno – zaključio je Zimonjić.

I Brands se ukratko osvrnuo na tok današnjeg meča.

- Današnji meč je zaista bio težak. Zimonjić i ja smo igrali i pre dve godine, i tada je meč do samog kraja bio neizvestan. Obojicu su nas dobro služili servisi, u prva dva seta uopšte nisam imao prilike da dođem do brejka, ni u jednom trenutku nisam uspeo da riterniram kako sam želeo. Međutim, bio sam strpljiv i čekao svoju šansu. Taj brejk sam odigrao gotovo bez greške, i to je presudno uticalo na dalji tok meča. Zimonjiću je popustila koncentracija, a ja sam umem da iskoristim ukazane prilike.

Za plasman u polufinale Brands će se boriti sa prvim nosiocem turnira MT:S Open 2009 powerd by Sony Ericcson, Viktorom Troickim.

- Ne opterećujem se narednim mečom. Fokusiraću se na svoju igru, najbitnije da me servis dobro služi. Čekaću svoju šansu i igrati rasterećeno. Pritisak je na Troickom jer je prvi nosilac i igra pred domaćom publikom – rekao je Nemac Brands koji je istakao da mu se dopada Beograd u kome je prvi put.

- Već nekoliko puta sam bio na večeri u Grand Casinu, hrana je izvanredna. Uopšte, u ualkanskim zemljama roštilj i specijaliteti od mesa su sjajni i poznati ste po tome, a ja obožavam tu vrstu kuhinje – rekao je izrazito visoki Brands.


www.gemaxopen.com
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimePet Feb 20, 2009 2:43 am

MT:S OPEN: Zikiju 25 asova malo za pobedu
Cetvrtak, 19. februar 2009. 18:04
Nenad Zimonjić - Page 3 V1252611
Nenad Zimonjić nije uspeo da pobedi Nemca Danijela Brandsa i "počasti" beogradsku publiku četvrtfinalnim okršajem sa Viktorom Troickim.

Osmi nosilac MT:S open čelendžera na Gemaksovim terenima slavio je posle tri seta i 92 minuta izjednačene igre - 4:6, 7:6 (7:2), 6:4.

Zimonjić (32) se odlično nosio sa 11 godina mlađim rivalom, odservirao je 25 asova (Brands 20), ali su nijanse pretegnule na stranu protivnika. Kako je u sredu savladao Rumuna Krucijata, otprilike je isto tako izgubio od Brandsa.

Prilike za brejk mogle su se izbrojati na prste jedne ruke. Srpski veteran imao je dve i jednu od njih iskoristio u prvom setu. To mu je bilo dovoljno da povede sa 1:0.

Brands je po istom principu rešio u svoju korist treći set, pa se ispostavilo da je odlučujući bio drugi deo meča, koji je rešavan u taj-brejku. Nemački teniser visok 1,95 metara tada je stekao prednost od 4:0 i 5:1 i to Zimonjić nije mogao da nadoknadi.

Kada već neće biti srpskog četvrtfinala, prvi favorit turnira Viktor Troicki imaće šansu da u petak "osveti" kolegu iz Dejvis kup tima Srbije, majstora igre parova koji je i ove godine prihvatio poziv da se pred domaćom publikom takmiči u singlu.

U ostalim četvrtfinalnim mečevima sastaće se: Dominik Hrbati (Slovačka) - Sem Varburg (SAD), Žoslin Uana (Francuska) - Benedikt Dorš (Nemačka), Karol Bek (Slovačka, 6. nosilac) - Olivije Rokus (Belgija, 4) ili Diter Kindlman (Nemačka).

Nagradni fond MT:S opena iznosi 106.500 evra. Osmorica "preživelih" za sada su obezbedili čekove na po 3.100 evra i po 20 ATP bodova. Osvajač turnira inkasiraće 15.300 evra, kao i 110 bodova.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeSre Apr 01, 2009 12:52 am

Zimonjić: Povređeno koleno uzrok poraza
Utorak, 31. mart 2009. 11:44

Nenad Zimonjić i Daniel Nestor neslavno su završili takmičenje na prva dva turnira Masters serije u 2009. godini.

Srpski i kanadski teniser su u Indijan Velsu poraženi od Rišara Gaskea i Stanislasa Vavrinke na startu, a zatim su isti peh ponovili i u Majamiju.

Španski dvojac Nikolas Almagro i David Ferer slavili su rezultatom 6:4, 6:4.

Razlog za loše partije je povreda kolena Nenada Zimonjića.

"Koleno leve noge me muči već duže vreme i zbog toga u našoj igri ne funkcioniše sve kako treba. Dijagnoza je zapaljenje tetive čašice kolena, zbog čega ću morati da se podvrgnem terapiji. Povreda mi zadaje mnogo problema prilikom servisa i to se odrazilo na naše partije u poslednja dva meseca", izjavio je najbolji srpski dubl igrač za "Sport".

Zimonjić smatra da će mu rehabilitacija, kojoj će morati da se podvrgne u narednom periodu, pomoći da se brzo oporavi i spreman dočeka početak sezone na šljaci.

On tvrdi da će u tandemu sa Nestorom pružati bolje partije na sporijoj podlozi.

"Mislim da će mi igranje na šljaci pomoći jer izaziva manje opterećenje na koleno. Očekujem da ćemo uskoro igrati na mnogo boljem nivou", dodao je Zimonjić.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeČet Apr 02, 2009 5:08 pm

uhh.. nadam se da ce se oporaviti.. nisam znala da je povredjen...

Ziki brzo nam ozdravi!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeSre Apr 15, 2009 10:23 pm

MK: Zimonjić i Nestor u trećem kolu
Sreda, 15. april 2009. 20:52


Nenad Zimonjić - Page 3 20t0zmw


Nenad Zimonjić i Danijel Nestor plasirali su se u treće kolo turnira u Monte Karlu u konkurenciji dublova.

Srbin i Kanađin su u drugom kolu, pri prvom izlasku na teren, savladali Francuze Marka Žikela i Pola Anrija Matijea - 6:3, 6:7, 4:10.

Zimonjić i Nestor su bolje servirali i to je bio ključ njihove pobede u meču koji je trajao 90 minuta. O njihovoj dominaciji govori i broj ukupno osvojenih poena 83:66.

Doduše, drugi nosioci na turniru Masters serije su mogli i ranije da završe meč. Međutim, u drugom setu su dva puta prokockali brejk prednosti, dozvolili rivalima da im uzvrate i uđu u taj-brejk.

Narednu prepreku Zimonjiću i Nestoru predstavljaće Hrvat Marin Čilić i Nemac Nikolas Kifer.

Pobednici u dubl konkurenciji dobiće 166.500 evra, a ukupni nagradni fond turnira u Monte Karlu je 2,7 miliona evra.

(MONDO, foto MN Press)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeČet Apr 16, 2009 12:48 am

BRAVO MOMCI...NAJJBOLJI STE, iDEMO DALJEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! kolce Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimeNed Apr 19, 2009 8:44 pm

MK: Ziki i Nestor na tronu
Nedelja, 19. april 2009. 18:44


Nenad Zimonjić - Page 3 2ekt98g


Nenad Zimonjić i Danijel Nestor pobedili su u finalu turnira u Monte Karlu Boba i Majka Brajana - 6:4, 6:1.


U duelu najboljih dublova sveta, drugi nosioci su lako "počistili" sa šljake Monte Karla prve favorite turnira, za samo 47 minuta.

Presudio je fantastičan servis srpsko-kanadske kombinacije. Zimonjić i Nestor nisu rivalima dozvolili nijednu brejk šansu. Imali su procenat ubačenog prvog servisa 68 odsto, a od 27 puta koliko su ga pogodili izgubili su samo dva poena.

Prvi put su poen na prvi servis izgubili tek u četvrtom gemu drugog seta.

Prvi set su dobili iskoristivši prvu i jedinu brejk šansu, poveli su 5:4, a zatim kada je na semaforu stajalo da se igra 27 minuta završili taj deo igre - 6:4.

Furiozno su krenuli i u nastavku i osvojili četiri uzastopna gema, uz odličan procenat iskorišćenih brejk lopti u tom periodu - 2/3.

Zimonjić i Nestor su kasnije lako priveli meč kraju - 6:1.

To im je druga titula u 2009. godini pošto su 2008. završili kao najbolji dubl na svetu posle pobede upravo nad braćom Brajan u finalu Mastersa u Šangaju.

Na prethodna dva turnira, u Indijan Velsu i Majamiju, ispadali su već na startu.

Zimonjić je turnir u Monte Karlu osvajao već dva puta, 2004. i 2005. godine. Prvi put sa Britancem Timom Henmanom, a drugi sa Indijcem Leanderom Paesom.

Titula u Monte Karlu Zimonjiću je 25. u karijeri.

Zimonjić i Nestor su u polufinalu eliminisali srpski par Novak Đoković - Viktor Troicki 3:6, 6:1, 10:5.

Pobednicima je pripalo 166.500 evra, a poraženima 66.000.

(MONDO)



Cestitam na ubedljivoj pobedi!
Super sto smo osvojili titulu... samo tako neka nastave...

Srecno na sledecem turniru!
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitimePon Apr 20, 2009 1:54 am

Bravo momci, sve cestitke, naJJbolji ste, obozavam vas....samo tako nastavite!!! srbin
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nenad Zimonjić - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nenad Zimonjić
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniseri-
Skoči na: