Ja sam Jankov fan... :
Channai open - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Channai open - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Channai open - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Channai open   Channai open - Page 2 I_icon_minitimeČet Jan 08, 2009 7:24 pm

Jao Ide Čile,Janko ga lomi u 3 seta. NAPRED JANKO! navijacii navijacii bakljaa bakljaa ako dobije Čilica mislim da ladno moze da osvoji turnir.

Datum upisa : 06.05.2008

1.mec na centralnom terenu od 17.00h po njihovom odnosno 12.30 po nasem moguc prenos na Sport Klubu! Napred Janko!! Mec po mec! :))
Texy
Admin
Texy

Broj poruka : 1931
Godina : 33

Datum upisa : 26.03.2008

BRAVO JANKO, sve cestitke....sinoc sam na netu procitala da su mecevi juce bili odlozeni zbog kise , a danas nisam ni znala u koje vreme igra, nego sam cula kad je Viskovic rekao da je Janko pobedio i tako se plasirao u 1/4 finale, i da cemo moci da pratimo od sutra turnir u Channai-u sutra na Sport klubu!!! Srecno Janko , samo tako nastavi....ne bih mnogo da ga hvalim da ne bi sad nesto uprskao! Very Happy kolo po kolo..i da vidimo dokle ce da stigne! Janko naJJbolji si!!! Very Happy srbin

Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Channai open   Channai open - Page 2 I_icon_minitimePet Jan 09, 2009 12:18 am

CETVRTFINALE SINGLA: JANKO TIPSAREVIC (7) - MARIN CILIC (CRO,3) U PETAK U 12-30, 1. MEC NA CENTRALNOM TERENU, VEROVATNO PRENOS NA SPORT KLUBU

Datum upisa : 05.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Channai open   Channai open - Page 2 I_icon_minitimePet Jan 09, 2009 2:36 pm

Има пренос на СПОРТ КЛУБ!!!!!!!!!! navijacii
Vuksha

Vuksha

Godina : 33

izgubi Janko 1.set Sad Sad Sad a imo je dosta sansi Sad a i dalje ima dobre sanse za pobedu...ne daj se Janko!!
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)

Godina : 32

Tipsa poražen u četvrtfinalu Čenaja

Channai open - Page 2 1650550792496397a43bc65182825590_big

Srpski teniser Janko Tipsarević poražen je u četvrtfinalu ATP turnira u Čenaju od Hrvata Marina Čilića rezultatom 6:4, 0:6, 6:4.

</B></FONT>
Tipsarević je bio dominantan u drugom setu, koji je osvojio bez izgubljenog gema, dok je u druga dva seta viđena relativno izjednačena borba, u kojoj su se istakli vrhunski servis i napadi Hrvata, kao i odličan bekhend srpskog tenisera. Odlučujući momenti u meču bila su dva brejka do kojih je Čilić došao na početku prvog, i na kraju drugog seta, koji su mu doneli mentalnu prednost.
Čilić će u polufinalu igrati protiv 55. igrača na ATP listi Španca Marsela Granoljersa. Oni su odigrali samo jedan međusobni meč, i to prošle godine na Mastersu u Parizu, kada je hrvatski teniser bio bolji u dva seta 6:4, 7:6.

Na početku prvog seta viđena je izjednačena igra oba tenisera, iako je Hrvat više napadao, i odlično igrao sa osnovne linije. Čiliću se upornost isplatila, pošto uprkos odličnom bekhendu Tipsarevića dolazi do brejka.

Pri rezultatu od 4:3, srpski teniser je u dugom gemu uspeo da izdrži pritisak Hrvata, i dođe do prilike da vrati brejk, ali je Čilić uspeo da se odbrani odličnim servisom i dobrom igrom na mreži. Posle 38 minuta igre Janko je servirao za ostanak u setu, i lako osvojio gem, a potom došao i do brejk-šanse. Čilić se opet odbranio vrhunskim servisom, i usledila je žestoka borba u kojoj je presudila Tipsarevićeva greška na mreži, tako da je posle 50 minuta Hrvat zasluženo vodio 1:0 u setovima rezultatom 6:4.

To nije demotivisalo Srbina, koji je odlično počeo drugi set, i pri rezultatu od 1:0 imao dve brejk prilike. Hrvat se ponovo istakao odličnim servisom, ali potom greši pri napadu, i Tpsarević stiže do 2:0, a potom i do 3:0. Ovo je obeshrabrilo hrvatskog tenisera, i Janko postaje dominantan, i bez većih problema set osvaja 6:0.

U trećem setu Hrvat je uspeo da se vrati u borbu, i nastavi sa odličnim servisom i dobrim napadima. Iako je imao veći broj neiznuđenih grešaka, nekoliko vinera pomoglo mu je da osvaja gemove na svoj servis. Odlučujući momenat došao je pri rezultatu od 4:4, kada je Tipsarević napravio nekoliko grešaka, koje je Hrvat brzo iskoristio da dođe do brejka.

Šokiran zbog iznenadnog brejka, Tipsarević je poklekao, dok je Čilić silovitim servisima bez problema stigao do tri meč lopte, i već prvu iskoristio za konačnih 6:4, 0:6, 6:4.

izvor:B92

e, steta... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Texy
Admin
Texy

Godina : 33

PočaljiNaslov: Re: Channai open   Channai open - Page 2 I_icon_minitimeUto Jan 13, 2009 4:14 pm

Channai open - Page 2 610x10

Evo jedne slike sa Channai Open-a.....
P.S. nisam htela da otvoram folder za slike sa ovog turnira, posto sam nasla samo ovu jednu ... Very Happy