Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Novinski clanci

Ići dole 
+16
Tviksi
Vuksha
delgado
(:~NenA~:)
Pele
Jecika
Annie
Beba Kids
Admin
alex_bg93
yankela
Mala
Jelena...
*Anja*
Texy
snoopy
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue99 / 10099 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimePon Apr 14, 2008 6:09 pm

Sve je dobro dok te hoće bekhend

12. april 2008.
EMportal

Teniseri i makroekonomija, reklo bi se da to nema veze jedno s drugim. "Ubi nas pad dolara", demantuje Janko Tipsarević to laičko mišljenje.

Kako da ne razmišlja o kursu kad sve, od trenera do avionskih karata, plaća u evrima, a na 80 odsto turnira zarađuje u dolarima. Za četvrtfinale u Majamiju dobije, recimo, 73.000, pa trećinu ostavi kao porez u SAD i kad konvertuje, plati sve troškove ostane na oko 20.000 evra.

"Ne žalim se ja da je to malo, samo hoću da kažem da se ne radi o basnoslovnim sumama kao što zvuči kad se objavi osvojena nagrada. Ja o novcu ne razmišljam mnogo. Ne znam nikad ni koliko dobijem, ni koliko mi ostane od turnira. Kad bih razmišljao da sam u Majamiju samo na smeštaj, hranu i neophodne stvari trošio 500 dolara dnevno, ne bi mi bilo dobro", kaže Tipsarević.

Bez obzira na plasman, trenutno 38. na ATP listi, Tipsarević se uvek ubraja u srpske teniske zvezde. "Ne bih da budem preskroman, ali realno gledano, ovo troje, Novak, Ana i Jelena, jesu za koplje ili dva ispred mene. Nije mi uvek lagodno što je u toj priči uvek 'i Janko' jer sam svestan koliko sam iza njih, a najstariji sam u toj ekipi", kaže Tipsarević za novi broj Magazina Ekonomist.
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeSre Apr 30, 2008 1:54 am

JANKO prvo lice "File" u svetu

Janko Tipsarević možda nema toliko mnogo sponzorskih ugovora kao ostali naši najbolji teniseri, ali ima jedan zaista vredan. Drugi reket Srbije, naime, već godinama je zaštitno lice proizvođača sportske opreme „Fila", i to na globalnom nivou. Na nedavno završenom turniru u Indijan Velsu, čiji je „Fila" takođe sponzor, Tipsa je imao daleko manje uspeha od Novaka Đokovića (osvojio ga), ali je i on bio sveprisutan do samog kraja takozvanog Pacifik lajf opena, budući da ste na svakom koraku mogli da vidite plakate i reklame sa njegovim likom. Inače, u karijeri je zaradio 1.237.298 američkih dolara, od čega ove sezone cirka 231.557 zelenih novčanica.

Izvor: Press
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 1:36 pm

Jankov dokaz ljubavi

 Novinski clanci Mix11
Teško mi je palo da ovako nešto postavim...ali šta da se radi!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*

*Anja*


Broj poruka : 62
Godina : 30
Lokacija : Beograd, Srbija :)
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 2:41 pm

hehe.. kako je dobar Janko :)
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue99 / 10099 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeNed Maj 18, 2008 12:56 pm

Janko u američkom „Mens vogu“
Blic

 Novinski clanci Tipsar11  Novinski clanci Thumb_10

Srpski teniser Janko Tipsarević skrenuo je ove godine pažnju svetske javnosti izvanrednim partijama protiv najboljih igrača sveta, pa je počelo zanimanje i za njegov privatni život.

Janko, trenutno 32. na ATP rang-listi, u belom sportu poznat je kao netipičan sportista, obožava pirsinge, tetovaže, Dostojevskog, a sve to nateralo je urednike poznatog časopisa „Mens vog“ da mu, posle Novaka Đokovića, posvete dve strane. Tipsarević, ili Tipsi, za američko izdanje ovog magazina govorio je malo o tenisu, više o modi, kakvu garderobu za leto preporučuje muškarcima i šta on najviše voli da nosi.
- Kad ste profesionalni teniser, toliko ste zauzeti da danima uopšte ne razmišljate o tome šta ćete obući ili kakva će vam biti frizura - rekao je drugi reket Srbije za „Mens vog“, koji u izlazi junu.
Tekst pod naslovom „Osvajanje plaže“ prate atraktivne fotografije Metjua Bruksa snimljene na Maldivima, a Janko je nosio modele „Prade“, „Y-3“, „Bottega Veneta“, „DKNY“, „Osklen“ i „CP Company“.
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Jelena...
Janko fan forever :D
Jelena...


Broj poruka : 415
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeNed Maj 18, 2008 2:34 pm

Sad sam htela ovo da postavim hehe
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue99 / 10099 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeNed Maj 18, 2008 8:57 pm

Jelena... ::
Sad sam htela ovo da postavim hehe
Ala sam te preduhitrila :)
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Jelena...
Janko fan forever :D
Jelena...


Broj poruka : 415
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeUto Maj 20, 2008 4:32 pm

Evo jos jedne slicice iz Voga :)
 Novinski clanci Tipsarevic_2Bmens_2Bvogue_2Bjune_2B3333828_3e
Nazad na vrh Ići dole
Mala

Mala


Broj poruka : 11
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue50 / 10050 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.04.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeČet Maj 22, 2008 3:57 pm

JANKO TIPSAREVIĆ "VRELE GUME TEST VOZAČ"


Janko Tipsarević, srpski teniski as je u okviru akcije Metals-Banke AD
Novi Sad "DRUŽINA PLAVOG VITEZA" u Novom Sadu održao svoj prvi javni čas mladim sportistima, a nakon toga se takođe prvi put, našao u ulozi test vozača automobila.
Naime, za potrebe produkcije TV priloga, za emisiju Vrele Gume
Autovizija, Janko je testirao model Renault Scenic Conquest.
Nasa TV ekipa je zabeležila njegove impresije i uskoro ćete moći da pogledate kompletan prilog na programu RTS2. Emisija je na programu u subotu 24.maja, u 17:00 sati.
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeSre Jul 02, 2008 2:21 pm

SEDMORO SRPSKIH TENISERA POKUŠAĆE ŠTO PRE DA VIMBLDON IZBRIŠU IZ SEĆANJA
ZELENA TRAVA ZABORAVA...

SRPSKE zvezde ugašene su nad neobično vedrim nebom Vimbldona. Svetlo koje je celim svetom sijalo sa "Ajfela" natkrili su ako ne anonimni, onda krajnje prosečni teniseri i teniserke.
Naši asovi su tako isprašeni na grend slemu u Londonu da će poželeti što pre da zaborave travu i ovaj turnir.
Janko Tipsarević , Jelena Janković i Viktor Troicki spadaju u drugu grupu vimbldonskih gubitnika. Za njih može da se kaže jedno veliko - "šteta", jer su ih povrede omele da pokažu više. Utisak je da nisu razočarali, već samo da su mogli više...

IlijaBozoljac i Boris Pašanski su, ipak, pravi tragičari. Prvi je imao dva seta vođstva u drugom kolu protiv Žikela i šansu da uđe u treću rundu i sretne se sa Federerom na centralnom terenu. Umesto da rutinskom igrom dođe do meča karijere počeo je da se raspravlja sa sudijom i protivnikom i dozvolio toliki pad koncentracije da je na kraju izgubio već dobijeni duel. Drugi je pak "pukao" od 661. na svetu. Šta reći o tome, a da ne bude previše kritički. Bolje ništa.
Završena je londonska odiseja na travi za svih sedam naših predstavnika u singlu. Ostaje da se okrenemo majstoru dubla Nenadu Zimonjiću. Sve osim njega je - zelena trava zaborava...


Zarade u Londonu:

JANKO TIPSAREVIĆ
1. kolo - Tijeri Ašone 7:6, 6:4, 6:2
2. kolo - Endi Rodik 6:7, 7:5, 6:4, 7:6
3. kolo - Dmitri Tursunov 7:6, 7:6, 6:3
4. kolo - Rajner Šutler 4:6, 6:3, 4:6, 6:7
Zarada: 63.100 evra + 11.300 (dubl)
Projekcija plasmana: 40. na ATP listi

JELENA JANKOVIĆ
1. kolo - Olga Savčuk 6:3, 6:2
2. kolo - Karla Suarez Navaro 6:1, 6:3
3. kolo - Karolin Voznjacki 2:6, 6:4, 6:2
4. kolo - Tamarin Tanasugarn 3:6, 2:6
Zarada: 63.100 evra
Projekcija plasmana: 2. na VTA listi


VIKTOR TROICKI
1. kolo - Nikolas Lapenti 6:3, 4:0, pred.
2. kolo - Radek Štepanek 7:6, 7:6, 3:6, 1:6, 6:2
Zarada: 21.400 evra + 11.300 (dubl)
Projekcija plasmana: 84. na ATP listi

BORIS PAŠANSKI
1. kolo - Kris Iton 3:6, 6:7, 4:6
Zarada: 12.900 evra
Projekcija plasmana: 129. na ATP listi

ILIJA BOZOLJAC
1. kolo - Kris Gučone 3:6, 6:4, 6:4, 6:3
2. kolo - Mark Žikel 6:4, 7:5, 6:7, 6:7, 3:6
Zarada: 21.400 evra
Projekcija plasmana: 162. na ATP listi

NOVAK ĐOKOVIĆ
1. kolo - Mihael Berer 7:5, 2:6, 6:3, 6:0
2. kolo - Marat Safin 4:6, 6:7, 2:6
Zarada: 21.400 evra
Projekcija plasmana: 3. na ATP listi

ANA IVANOVIĆ
1. kolo Rozana de Los Rios 6:1, 6:2
2. kolo Natali Deši 6:7, 7:6, 10:8
3. kolo Ji Ženg 1:6, 4:6
Zarada: 35.500 evra
Projekcija plasmana: 1. na VTA

Izvor: Vecernje novosti
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeSre Jul 02, 2008 2:23 pm

JANKO TRAŽI ZAŠTITU OD ČELNIKA ATP

VIDNO neraspoloženi Janko Tipsarević, posle poraza od Rajnera Šitlera, pored povrede prepona naveo je i očajno suđenje Kadera Naunija.
- Ovaj sudija mi sudi već treći ili četvrti put i mogu da kažem da je jedan od najgorih na ATP. Tu je samo zato što je Francuz. Drugog razloga nema. Pokušaću da popričam sa ljudima iz ATP da mi ga više ne dodeljuju, jer je i ovog puta izuzetno loše uradio svoj posao - rekao je Janko.

Izvor: Vecernje Novosti
Nazad na vrh Ići dole
yankela

yankela


Broj poruka : 78
Godina : 28
Lokacija : NOVI Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue50 / 10050 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.06.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeSre Jul 02, 2008 5:13 pm

Janko sutra ide za KAZAKSTAN
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeSre Jul 02, 2008 6:58 pm

Odakle ti to? NA sport klubu kazu da ucestvuje na turniru u Shtutgartu!!! Very Happy
E sad koliko je to dobro za njegovu povredu..............
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeSre Jul 02, 2008 7:04 pm

Neutralisano Jankovo najjače oružje

Poslednji Mohikanac srpskog tenisa u pojedinačnoj konkurenciji Vimbldona bio je Janko Tipsarević. Iako je pobedama u minulim mečevima najavljivao mogućnost da će prepreku u vidu Nemca Šitlera lako prebroditi, tako se nije desilo, prvenstveno zbog povrede koja je Janku, ruku na srce, otežala posao i onemogućila plasman u četvrto kolo.

 Novinski clanci L_41aa10

- Nisam od onih igrača koji za glavni razlog poraza navode povredu, ali da se radilo o nekom drugom turniru, 100 odsto bih predao meč. Povredio sam preponu leve noge i jako mi je bilo teško da se krećem. Veoma mi je žao zbog toga pogotovo što sam dobro počeo i imao dobar osećaj za loptu-jadao se Janko pred novinarima po završetku meča koji je rezultatom 3:1 izgubio od Nemca Šitlera.

Drugi reket Srbije ističe da je spremio dobru taktiku za protivnika, kojeg inače poznaje kao svoj džep, ali da je veći problem nastao zbog povrede koja je neutralisala njegovo najjače oružje.
- Zbog pomenutih okolnosti nisam uspeo da nateram Šitlera da igra na svoj servis. Moje najjače oružje, brze noge i dobro kretanje, bilo je u potpunosti neutralisano. Nisam od onih koji mogu da vinerima sa osnovne linije dobiju meč, iako sam pokušavao to da uradim. Trudio sam se, ali nisam uspeo.

Iako nije tražio alibi za poraz, Janko nije mogao da ne pomene sudiju koji mu je zadao dodatne muke.
- Sudi mi treći ili četvrti put i mogu da vam kažem da je jedan od najgorih na ATP turu. Zatražiću od ljudi iz ATP da mi ga više ne stavljaju jer je i ovog puta jako loše odradio posao - ispričao je Janko, objašnjavajući zbog čega je psovao u trenutku kada se „sve urotilo protiv njega“....

Izvor: Glas javnosti
Nazad na vrh Ići dole
alex_bg93

alex_bg93


Broj poruka : 91
Godina : 30
Lokacija : Srbija-FOREVER
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue99 / 10099 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 17.08.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:37 am

Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 1:55 am

Intervju je divan...naterao mi je suze na oci.... Crying or Very sad Wink


Poslednji izmenio Texy dana Pon Avg 25, 2008 7:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
alex_bg93

alex_bg93


Broj poruka : 91
Godina : 30
Lokacija : Srbija-FOREVER
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue99 / 10099 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 17.08.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:19 pm

Meni takodje... Sad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 1:25 pm

Najlepši interviju koji sam ikad pročitao!

Sad volim Janka još više, ima iz sve snage da navijam za njega!
Kakvi Đokovići, Jankovići... Vidite, bre, šta su ljudi!
Muče se, nemaju od čega da žive, brat mu drži časove da ima za gorivo...


Evo intervijua iz Žurnala od jutros:
- Duboko sam razočaran svojom igrom (i mi smo)pogotovo jer sam se toliko pripremao za ovaj turnir i sjajno sam seosećao na šljaci ove godine. Naročito me je zaboleo način na koji samporažen, kao da igram u konkurenciji do 12 godina. Nije mni ostaloništa drugo nego da uzmem slobodan dan i treniram još više.
Janko je prvi put bio nosilac na gren slemu, ali ni to nije pomoglo.
-Pobedio sam ga pre tri nedelje u Rimu, ali još nisam shvatio da on igračak šest metara iza osnovne linije i da mi je potreban udarac više dabi osvojio poen. Drađe mi je kada izgubim meč 6:2, 6:1, kao protivMontanjesa u Hamburgu, nego da sam sebe pobedim kao sada.
Dve set lopte u taj brejku ostale su neiskorišćene.
-Nisam ih odigrao dovoljno odlučno. Imao je on i više sreće, pogotovokada je lopta pogađala nec i padala u moje polje, ali to nijepresudilo.Nisu mi odgovarali ni uslovi, jer po sumraku ne vidim dobro,još kad pada kiša naočare mi se ovlaže. Ali, sve to nije presudilo.
Monolog nezadovoljstva dugo je trajao.
- Ne mogu da verujem koliko neki put mogu nisko da padnem u igri, ne mogu da verujem da ovako loš mogu da budem.
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Beba Kids

Beba Kids


Broj poruka : 23
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue90 / 10090 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.08.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 4:29 pm

Jankov tata je zaista divan covek...i vidi se da se borio za Janka na sve moguce nacine...a Janko je njemu vec krenuo da uzvraca sve boljim rezultatima na turnirima!
Nazad na vrh Ići dole
Annie
Moderator
Annie


Broj poruka : 427
Godina : 33
Lokacija : My Galaxie :)
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 5:06 pm

Boze, ovo je zaista diiiivno...nesto slicno sam procitala u nekim novinama pre par godina, ali ovo jos bolje opisuje sve....janki i njegov otactrebaju biti zaista ponosni jedan na drugog.
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 8:37 pm

Stvarno je dirljivo,Janku svaka cast jos vise zbog svega toga...on je nas heroj cheers
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 8:54 pm

Ajmo Janko! Za tatu jedan turnir. što da ne i US open Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeSre Okt 08, 2008 11:44 am

Srpski derbi u drugom kolu Kupa Kremlja
Bije Viktor, a bije i Janko

Mi Srbi, ako bismo želeli da nas Rusija podržava u našim bilo kakvim stavovima, ne bismo smeli da budemo nemilostivi prema njihovim sportistima...

Ali eto, umesto da naši sportisti podilaze njihovim kao naši političari stranim političarima, situacija je potpuno suprotna - juče je nasred Moskve u prvom kolu Kupa Kremlja Viktor Troicki pobedio Rusa Jevgenija Donskoja sa 6:3, 6:1, da bi nešto kasnije Janko Tipsarević pobedio Rusa Aleksandra Kudrijavceva sa 4:6, 6:3, 7:6 (8:6)
O, tugo i nesrećo, ipak su nam se Rusi kako-tako osvetili - u drugom kolu turnira, čiji je nagradni fond 1.049.000 dolara, kako ne bi došli glave još kojem „baćuški“, snage će odmeriti upravo Troicki i osmi nosilac Tipsarević...

Izvor: ALO
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeSre Nov 19, 2008 1:58 am

Srpski teniski as podvrgao se medicinskoj intervenciji
Janko Tipsarević operisao nos
Utorak - 18.11.2008

Janko Tipsarević operisao je nos! Drugi reket Srbije je pre desetak dana u Beogradu odlučio da konačno reši probleme sa disanjem koje je imao u poslednje vreme zbog devijacije nosa.

Ovu informaciju za „Alo!“ potvrdio je Pavle Tipsarević, otac našeg tenisera.
- Prošle nedelje, Janko je operisao devijaciju nosa, koja mu je predstavljala konstantan problem u toku igre jer je uzrokovala otežano disanje. Sve je dobro prošlo i sada je kod kuće, leži i oporavlja se - kaže Pavle.
Janko je odlučio da pristane na intervenciju nakon konsultacija sa menadžmentom i porodicom, ali nije smanjio nos, već mu je samo promenjen oblik zbog nesmetanog protoka kiseonika.


- Oporavak će trajati desetak dana. Posle mu počinju pripreme u Španiji. Janko će trenirati sa Felisijanom Lopezom. To je vest koju mogu da otkrijem za vaše čitaoce. Dobitni tim nećemo menjati - rekao je ljubazno gospodin Tipsarević.
Janko je i prošle sezone u periodu odmora imao ozbiljnih zdravstvenih problema. Urađena mu je komplikovana intervencija vađenja umnjaka, a kada je mislio da je problemima kraj, konstatovano je da mora na još jednu operaciju kako bi nesmetano nastavio borbu za ulazak među deset najboljih tenisera sveta.

Izvor: ALO
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitimeSre Nov 19, 2008 6:40 pm

Gost u seriji Gorčina Stojanovića „Ono kao ljubav”
Tipsarević glumi propalog tenisera

U novoj seriji reditelja Gorčina Stojanovića „Ono kao ljubav”, čije je snimanje počelo pre nekoliko dana, igraju Nikola Kojo, Sergej Trifunović, Bojana Stefanović, Sonja Kolačarić, Nataša Marković, Ljuba Bandović, a u jednoj od epizodnih uloga pojaviće se i popularni teniser Janko Tipsarević. Serija će se emitovati na RTS-u, a realizuje se u produkciji kuće „Adverto”.
 Novinski clanci Tipsar10
Radnja ove romantične komedije prati živote tri ljubavna para i njihove probleme. Jedan par je u braku (Nataša Marković i Ljuba Bandović), drugi par je dugo u vezi i treba da je kruniše brakom (Bojana Stefanović i Nikola Kojo), a treći par je na pragu veze (Sergej Trifunović i Sonja Kolačarić). Tu je i glavni blejač u kraju koji po čitav dan visi u kafiću, a igra ga Srđan Miletić. Naš teniski as Janko Tipsarević igra sebe, a pojavljuje se u jednoj epizodi u ulozi propalog tenisera koji mora da popravi svoj forhend. Tačnije, on je teniser kojem je potrebna stručna pomoć, a kroz niz raznih dogodovština on poboljšava forhned i uspeva da krene dalje. U tome mu pomaže psihoterapeut (Jelena Stupljanin) kod koje Janko ide na terapiju. Od nje dobija uputstva kako da popravi svoj forhned, a nakon toga on prilazi Sergeju Trifunoviću i tiganjem ga udara u glavu.
- Janko se super snašao sa glumcima, odlično je odglumio, svi su bili oduševljeni. Pred snimanje, imao je jedan mali čas glume sa Sergejem Trifunovićem koji ga je uputio u neke cake našeg zanata, tako je Tipsareviću bilo još lakše da se snađe sa ekipom glumaca. Bio je baš super, a scena u kojoj se našao sa Sergejem je skroz simpatična - kaže glumica Bojana Stefanović koja igra Nađu, devojku Nikole Koje.
Osim Janka Tipsarevića, u pomenutoj seriji igraće i drugi brojni sportisti, potom ljudi iz sveta muzike, naši slavni stariji glumci i svi oni će, kao i Janko, igrati sebe.
Serija „Ono kao ljubav”, novi projekat reditelja Gorčina Stojanovića, koji je snimio dva kultna filma, „Ubistvo s predumišljajem” i „Stršljen”, imaće dvadeset epizoda.
- Već dugo pripremam jedan pravi televizijski sitkom, romantičnu komediju u nastavcima. Seriju od dvadesetak epizoda sa mnom radi scenarista Tatjana Ilić - rekao je ranije Gorčin Stojanović i objasnio:
- Produkcijski, ova serija je mnogo jednostavnija od serije „Lisice” koju sam radio na RTS-u. Imamo stalni kafić i tri stana u kojima se dešava priča, a pored šestoro glavnih glumaca redovno će se pojavljivati po jedan ili dva specijalna gosta iz sveta glume, muzike, sporta.

Operacija nosa
Pre nekoliko dana, Janko Tipsarević je operisao nos. Naime, dugo je imao problem sa disanjem jer je imao devijaciju nosa. Lekari su mu promenili oblik nosa da bi kiseonik nesmetano mogao da ulazi. Nakon oporavka od operacije, naš teniser putuje u Španiju na pripreme.

Janko u reklamama
Afinitet ka glumi naš slavni teniser pokazao je još kada je imao samo četrnaest godina. Tada se pojavio u reklami za „Juhor”, fabriku mesnih prerađevina. Zatim, Janko je snimio i reklamu za paštete „milica”, zatim reklamu za „Metals banku”, potom za „Jat”… Ove godine u maju uradio je modni editorijal za muško izdanje magazina „Vog” u kojem je pozirao u modelima modnih kuća među kojima su „Prada”, DKNY… Editorijal je sniman na Maldivima, a urađen je za junsko izdanje magazina. Najnoviji vredan ugovor u manekenskim vodama, Janko je nedavno potpisao sa proizvođačem naočara za sunce „Oakley” - za čitav svet, te postao njihovo zaštitno lice.

Izvor: blic
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Novinski clanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novinski clanci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Novinski tekstovi i intervijui-
Skoči na: