Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Rodzer Federer

Ići dole 
+11
Pele
Annie
Jecika
Texy
(:~NenA~:)
markowwe
Lazevski
snoopy
Admin
Jelena...
Djidja
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeNed Jul 05, 2009 10:22 pm

Bas sam se iznervirao kada je Rodik od 6-2 izgubio set u tajbreku 8-6....I po meni je Rodik zasluzio da dobije mec zato sto je dobio oba seta tako je sto je uzeo jedan brejk,a Federer je oba dobio na "misice" i vece iskustvo u takvim mecevima u tajbreku a pogotovo 2. set,i Rodik ne bi ni izgubio svoj servis uopste da nije riknuo na kraju...
A da je Rodik pobedio mogao bih da se duvam da je Janko skinuo SAMPIONA ali i obo je dobro sajkaca bakljaa
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeNed Jul 05, 2009 10:41 pm

delgado ::
Bas sam se iznervirao kada je Rodik od 6-2 izgubio set u tajbreku 8-6....I po meni je Rodik zasluzio da dobije mec zato sto je dobio oba seta tako je sto je uzeo jedan brejk,a Federer je oba dobio na "misice" i vece iskustvo u takvim mecevima u tajbreku a pogotovo 2. set,i Rodik ne bi ni izgubio svoj servis uopste da nije riknuo na kraju...
A da je Rodik pobedio mogao bih da se duvam da je Janko skinuo SAMPIONA ali i obo je dobro sajkaca bakljaa


I meni je bilo bas krivo, bas sam se nervirala, ali sta da se radi...
Bas sam navijala za Rodika, odlicno je igrao... tokom turnira dobio je nekoliko bas teskih meceva... i mogao je da pobedi danas samo da ga nije stigao umor... Sad

Federeru svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
Sakis

Sakis


Broj poruka : 65
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.05.2009

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeNed Jul 05, 2009 11:16 pm

I ja sam navijala za Rodika, mada ga ranije nisam podnosila, pokupio je sve moje simpatije! Mnogo mi je krivo sto nije dobio mec! A i na kraju mi ga je toliko bilo zao, kad je onako jedva zadrzavao suze, trudio se da sakrije razocarenje i sve vreme aplaudirao Federeru! Svaka cast! Cisto sumnjam da bi Federer tako reagovao na njegovom mestu, ali...
I Federeru svaka cast na ulasku u istoriju, ali opet je pitanje sta bi bilo da je Nadal igrao...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimePon Jul 06, 2009 1:17 pm

ATP odao priznanje velikom Federeru
Ponedeljak, 6. jul 2009. 10:01

Rodzer Federer - Page 4 2wqdc8w

Udruženje profesionalnih tenisera (ATP) je preko svog sajta čestitao Rodžeru Federeru osvajanje 15. gren slem trofeja u karijeri.

Oni su naslovnu stranicu svog sajta posvetili pobedniku Vimbldona, koji je oborio rekord Pita Samprasa.

Švajcarac je tako u jednom danu postao i novi - stari šampion Vimbldona, i najbolji u istoriji tenisa, kada su gren slemovi u pitanju.

ATP za ovu priliku napravio i poseban specijal sa pod nazivom "slavite zajedno sa Rodžerom"

Istovremeno, Federer je, posle 46 nedelja ponovo "broj jedan" na ATP listi, pretekavši povređenog Rafaela Nadala za 485 poena.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimePon Jul 06, 2009 1:29 pm

Federer: Igraću još mnogo godina!
Nedelja, 5. jul 2009. 21:13

Rodzer Federer - Page 4 14sgze9

Rodžer Federer se očigledno dobro isplakao posle poraza u finalu Australian Opena, trećem uzastopnom gren slem finalu u kojem ga je savladao Rafael Nadal.

Nekoliko meseci kasnije, doživeo je da drugi plaču pored njega, dok on podiže pehare na najbitnijim turnirima.

Švajcarac je, mesec dana posle osvajanja prvog Rolan Garosa u karijeri, došao do 15. gren slem trofeja, šestog u sedam godina na Vimbldonu. Federer je pobedio Endija Rodika u finalu 123. Vimbldona i tako postao najtrofejniji teniser svih vremena.

Takođe, povratio je prvo mesto na ATP listi, na kojem je do avgusta prošle godine proveo rekordnih 237 nedelja. Iako je sve ovo učinio u odsustvu povređenog Rafaela Nadala, niko mu ne može osporiti uspehe.

U danu u kojem je prevazišao legendarnog Pita Samprasa po broju GS titula, Federer je poručio:

"Ne mogu da kažem da je ovo cilj koji sam sebi postavio kao dečak, ali isto tako, nikada nisam igrao tenis da bih oborio sve rekorde. Tako i ovo danas ne znači da ću prestati da igram. Uživam u tenisu i igraću još mnogo godina. Vratiću se ovde i igrati Vimbldon i u budućnosti"
, rekao je šampion i najavio da će ugroziti još jedan Samprasov rekord od sedam vimbldonskih titula.


Veliki Sampras mogao je samo da čestita Federeru, kojeg kako kaže "u svojoj knjizi", smatra najboljim svih vremena.

"Pokazao je još jednom kakav je igrač i koliko je čvrst i staložen. Zaslužio je sve što mu se dogodilo i siguran sam da će otići dalje, do 17, 18... Možda i 19 titula", rekao je Sampras posle duela.

Rodzer Federer - Page 4 Op6wl0

Meč je posmatrao još jedan veliki šampion, Bjorn Borg, a Šveđanin je isključivi krivac što Federer ovog, 5. jula 2009. godine nije jurio neke njegove rekorde. Borg se od tenisa oprostio već u 25. godini sa 11 gren slem titula, od čega je šest osvojio na Rolan Garosu, a pet na Vimbldonu. Na Australian Open putovao je samo jednom u životu, jer mu je bilo daleko, a US Open igrao je pred kraj karijere i četiri puta stizao do finala.

Hladni Šveđanin nije strčao do reportera da prokomentariše Federerov uspeh, ali će verovatno uskoro morati da odgovori na to pitanje.

I Borg je bio svedok aplauza koji je dobio poraženi finalista Vimbldona. Publika je Rodika posle meča pozdravila jednako glasno kao i Federera.


Tenis je u nedelju bio okrutan prema njemu. Bio je tako blizu pobede, ali... Kroz suze rekao je da je srećan!

"Jedan sam od retkih ljudi koji su doživeli da stoje ovde pred vama i srećan sam što sam dobio ovakve ovacije. Čestitam Rodžeru, on je veliki šampion i zaslužio je sve što mu se dogodilo u životu"
, rekao je Rodik posle 19. poraza u 21. meču sa Švajcarcem!

"Uradio sam sve što sam mogao, pokušao baš sve, ali... Izvini, Pit", tražio je Rodik pogledom Pita Samprasa i dobio nove ovacije sa tribina za dozu humora u trenutku kada mu se ceo svet srušio pred očima i kada je verovatno još razmišljao o taj-brejku drugog seta i četiri uzastopne lopte za vođstvo od 2:0.

"Bilo je zadovoljstvo igrati pred ovakvim šampionima, a ja se i dalje nadam da će moje ime biti upisano jednog dana među njima. Vratiću se ovde i pokušati da osvojim ovaj turnir"
, rekao je Rodik, koji je u karijeri osvojio jedan US Open.

Rodzer Federer - Page 4 25g776u


Potom mu se obratio Federer.

"Nemoj biti previše tužan. Ja sam tako prošle sezone tugovao na ovom terenu", rekao je Federer i podsetio Rodika na dan kada mu je Rafael Nadal oteo najdraži trofej iz ruku, posle epskog finala u, takođe pet setova.

"Ali, ti si tada već imao pet osvojenih titula", nadovezao se kratko Rodik.

"Ti ćeš se vratiti i ti ćeš jednog dana osvojiti titulu ovde", odgovorio mu je Federer i rekao: "Neko je morao da izgubi, a ja sam bio srećniji".

Na pitanje, kako se oseća kada mu se trofej vratio u ruke, Rodžer je rekao:

"Pomalo smešno..."

"Bio je to lud meč, sa neverovatnim krajem. Na kraju mi se zavrtelo u glavi".


Federer se potom obratio Pitu Samprasu.

"Pite, hvala što si došao. Znam da je dugačak put. Ti si čovek za pamćenje i zadovoljstvo je igrati pred tobom i ostalim legendama".

Pored Samprasa i Borga, na tribinama je bio i Džon Mekenro, Boris Beker, Martina Navratilova, kao i mnoge druge slavne ličnosti iz sveta sporta, muzike, filma, politike, umetnosti...

Kako je ponovo biti Broj 1?

"Lepo je imati to ime pored sebe, ali Rafe nema ovde. Ipak, povrede su deo sporta i svi znamo da je Rafa jedan od najvećih igrača, kao i da je još sa nama", podsetio je Federer da borba sa Nadalom tek predstoji.

On se izvinio supruzi Mirki, zbog stresa koji joj je naneo. Mirka se nalazi u poznoj trudnoći, tako da Rodžer uskoro očekuje i najvrednije trofeje u životu!

(N. J. - MONDO, foto: Guliver/Getty Images)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimePon Jul 06, 2009 10:13 pm

Wimbledon 2009.

Rodzer Federer - Page 4 2m6s8aq
Rodzer Federer - Page 4 20gl2j9
Rodzer Federer - Page 4 S2qjrq
Rodzer Federer - Page 4 Xc4ryq
Rodzer Federer - Page 4 Nxubv7
Rodzer Federer - Page 4 2zeikcn
Rodzer Federer - Page 4 Ocz7t
Rodzer Federer - Page 4 Zule3b
Rodzer Federer - Page 4 Id6kpd
Rodzer Federer - Page 4 2dwex5g
Rodzer Federer - Page 4 Jj5umq
Rodzer Federer - Page 4 Svrima
Rodzer Federer - Page 4 28hfts7
Rodzer Federer - Page 4 2mnj8lc
Rodzer Federer - Page 4 29awc49
Rodzer Federer - Page 4 1z5ro8p
Rodzer Federer - Page 4 293tv2h
Rodzer Federer - Page 4 Iomfkp
Rodzer Federer - Page 4 14sd1dz
Rodzer Federer - Page 4 214rpcn
Rodzer Federer - Page 4 154k64l
Rodzer Federer - Page 4 5vdmv5
Rodzer Federer - Page 4 B7mec0
Rodzer Federer - Page 4 28akht2
Rodzer Federer - Page 4 2ez4dhe
Rodzer Federer - Page 4 2qds6jl
Rodzer Federer - Page 4 1zprwwh
Rodzer Federer - Page 4 2937z88
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimePon Jul 06, 2009 10:20 pm

Al muka mi je vise od njega i njegovih izjava za Djokovica kako je folercina,onda za Jelenu i Safinu da su nikakav broj 1 jer nemaju grand slam,cak je i za Karlovica rekao da nema pojma da igra vec samo servira....Neka je sve to tacno ali njegovo je da igra i dobija a ne da druge zajebava i psihicki ih nervira pred mec.On jeste najbolji to stoji,al Rafa je bolji covek od njega,on je za Janka izjavio da je jedan od najboljih igraca na svetu,mada i Federer postuje naseg Janka.
Nazad na vrh Ići dole
Sakis

Sakis


Broj poruka : 65
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.05.2009

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeUto Jul 07, 2009 11:37 am

delgado ::
on je za Janka izjavio da je jedan od najboljih igraca na svetu,mada i Federer postuje naseg Janka.

Stvarno??? To nisam znala! Gde si to procitao??
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeUto Jul 07, 2009 5:10 pm

Pred Davis Cup i mec Srbija-Spanija nadal je to izjavio,gledao sam izjavu na dnevniku su prikazali
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimePet Jul 24, 2009 1:47 pm

Federer je postao otac... Sve cestitke srecnim roditeljima na dve cerkice... Very Happy


"I have some exciting news to share with you: Late last night, in Switzerland, Mirka and I became proud parents of twin girls! We named them Myla Rose and Charlene Riva and they are both healthy and along with their mother, they are doing great. This is the best day of our lives!"
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeUto Jul 28, 2009 8:42 pm

Sve cestitke Fedexu i Mirki, nek su im deca ziva i zdrava!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
luka

luka


Broj poruka : 113
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2009

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeUto Avg 04, 2009 2:38 pm

cestitam fedex
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimePet Avg 07, 2009 4:26 pm

Rodzer Federer - Page 4 1249645909_GcQq8n
Nazad na vrh Ići dole
luka

luka


Broj poruka : 113
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2009

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimePet Avg 07, 2009 10:37 pm

super je
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeUto Avg 11, 2009 2:53 pm

Rodzer Federer - Page 4 2871xmr
Rodzer Federer - Page 4 2a0cjmp
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeSre Avg 12, 2009 3:37 am

Bebeb su divneeeeeeeeeeeeeeeee...a Feda ponosni tata Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeČet Avg 13, 2009 1:12 pm

sreda, 12. avg 2009, 10:31 -> 16:58
I Federer se namučio

Švajcarac Rodžer Federer plasirao se u 3. kolo ATP turnira u Montrealu pošto je savladao Kanađanina Frederika Nimejera sa 7:6 (7:3), 6:4 i tako se pridružio Britancu Endiju Mareju, Rusu Nikolaju Davidenku i srpskom teniseru Novaku Đokoviću, koji su nešto ranije "preskočili" svoje prve prepreke.
Nazad na vrh Ići dole
luka

luka


Broj poruka : 113
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2009

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeČet Avg 13, 2009 3:35 pm

ma nek se mucio.....bravo endi
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimePet Avg 14, 2009 1:30 pm

CENTRAL - Mecevi pocinju u 11:00 po njihovom, odnosno 17:00 po nasem vremenu...

Roger FEDERER (SUI) vs Jo-Wilfried TSONGA (FRA) - 3. mec po redu, oko 21:00 po nasem vremenu...
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimePet Avg 14, 2009 8:31 pm

Fedexsu oderi Congu!!! Srecno... Wink mig
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeSub Avg 15, 2009 12:12 pm

MONTREAL: Conga "nokautirao" Federera!
Subota, 15. avgust 2009. 00:11

Rodzer Federer - Page 4 2njdj55

Teniski Muhamed Ali u petak je dokazao da plasman u finale Australijan opena 2008. godine nije bio rezultat inspiracije kakva dolazi jednom i nikada više.

Žo Vilfred Conga sada ima "skalp" najboljeg tenisera sveta, Rodžera Federera, kojeg je u četvrtfinalu turnira ATP Masters serije u Montrealu savladao rezultatom 2:1, po setovima 7:6 (7:5), 1:6, 7:6 (7:3).

Da senzacija bude veća, Federer je u odlučujućem setu vodio sa 5:1!


Tada je Conga ušao u seriju od pet osvojenih gemova, Švajcarac je uspeo da iznudi "taj-brejk" (spasivši usput tri meč-lopte), ali se u trinaestom gemu ponovo našao u podređenoj ulozi.

Federeru, novopečenom ocu dve bliznakine, ovo je prvi poraz posle više od tri meseca.

Otkako ga je Novak Đoković savladao u polufinalu rimskog Mastersa, nanizao je 22 pobede i osvojio Masters u Madridu, Rolan Garos i Vimbldon, preotevši Rafaelu Nadalu zvanje najboljeg na svetu.

U četvrtfinale Rodžers kupa plasiralo se osam najboljih na svetu i to je prvi takav slučaj na turnirima Masters serije i Grend slem turnirima otkako je 1973. godine stupilo na snagu bodovanje rezultata za ATP listu.

Conga se pobrinuo da u polufinale ne uđu najbolja četiri.

Treći nosilac, Britanac Endi Marej, prethodno je deklasirao Rusa Nikolaja Davidenka (8) - 6:2, 6:4.

Drugi polufinalni par biće poznat u subotu rano ujutru po centralnoevropskom vremenu, nakon mečeva Novak Đoković (4) - Endi Rodik (5) i Rafael Nadal (2) - Huan Martin Del Potro (6).

(MONDO, foto: AP)
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeSub Avg 15, 2009 6:35 pm

eh... steta za Fedexa!! Sad Mad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
luka

luka


Broj poruka : 113
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2009

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeSub Avg 15, 2009 8:51 pm

e moj fedex..ali dobro neka bude sa decicom
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeSub Avg 15, 2009 9:09 pm

Conga je car Very Happy
Kako je odigrao covek,svaka mu cast!!!
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rodzer Federer - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rodzer Federer - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitimeSub Avg 15, 2009 9:29 pm

15. avgust 2009. | 19:52 | Izvor: B92, AP
Fed: "Razočaran sam, ali dešava se"

Rodžer Federer i Rafael Nadal, dvojica najboljih tenisera sveta, nisu bili preterano razočarani posle poraza u četvrtfinalu Montreala.

"Mislim da sam odigrao pristojan meč. Nije bilo ni loše ni odlično, ovo je jedan od mečeva sa kojima mogu da živim. Naravno da sam razočaran, ali to Žo radi – ne može da ubaci ritern tri sata i onda odjednom proigra i vrati se u meč. Nisam smeo to da dozvolim, ali desilo se, šteta..."
, ", izjavio je Federer posle poraza od Conge u meču u kojem je vodio 5:1 u trećem setu.

Federer kaže da nije zadovoljan celokupnim nastupom u Montrealu.

"Dobro je imati mečeve u nogama pred Sinsinati i US open, ali moj cilj nije bio samo da igram i idem na konferencije za medije. Želeo sam da igram dobro i da pobedim".
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rodzer Federer - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rodzer Federer   Rodzer Federer - Page 4 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rodzer Federer
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Strani teniseri/ke :: Teniseri-
Skoči na: