Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Miami Masters

Ići dole 
+4
Texy
Tviksi
snoopy
Admin
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Miami Masters - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Miami Masters - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Miami Masters - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miami Masters   Miami Masters - Page 4 I_icon_minitimePet Apr 04, 2008 1:03 pm

Match Summary N. Davydenko J. Tipsarevic

1st Serve % 64% 55%
Aces 10 3
Double Faults 3 1
Winning % - 1st Serve Pts. 23 of 32 = 72% 14 of 24 = 58%
Winning % - 2nd Serve Pts. 12 of 18 = 67% 5 of 20 = 25%
Volley Winners 1 1
Overhead Winners 0 0
Forehand Winners 10 3
Backhand Winners 2 1
Total Winners (incl. service) 25 10
Unforced Errors 16 19
Break Point Conversions 5 of 6 = 83% 1 of 2 = 50%
Net Approaches 5 of 6 = 83% 1 of 4 = 25%
Total Points Won 60 34
Fastest Match Serve Speed 135.0 MPH 128.0 MPH
Average Match Serve Speed 117.0 MPH 121.5 MPH


Evo statistike sinoćnjeg meča.
Vidi se da je Davidenko imao mnogo bolji servis i 15 vinera više(što je mnogo-mnogo je)!
Uostalom iskoristio je 5 od 6 brejk lopti, a Janko je imao samo dve a jednu iskoristio (jedini gem u drugom setu!)
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Shadow

Shadow


Broj poruka : 34
Ja sam Jankov fan... :
Miami Masters - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Miami Masters - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Miami Masters - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miami Masters   Miami Masters - Page 4 I_icon_minitimePet Apr 04, 2008 4:11 pm

Kako me nervira onaj Davidenko, nije mu dao bas nikakvu sansu, ali nema veze, i ovo je odlican rezultat, sjajan turnir za Janka. Bice bolje Janko !!! :clapss: :clapss: :clapss:
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Miami Masters - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Miami Masters - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Miami Masters - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miami Masters   Miami Masters - Page 4 I_icon_minitimePet Apr 04, 2008 6:44 pm

moram priznati da sam malo razocarana ne toliko zbog rezultata vec zbog Jankove igre mogao je mnooogoooo boljeee ali jednostavno kao da se u 2. setu nije dovoljno trudio i nije imao dovoljno volje ali nema veze odlican uspeh za Tipsu i nadam se da ce i u narednim turnirima praviti ovakve i jos bolje uspehe Very Happy samo napre Tipsa Very Happy!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Miami Masters - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Miami Masters - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Miami Masters - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miami Masters   Miami Masters - Page 4 I_icon_minitimePet Apr 04, 2008 7:53 pm

Ma ni ja ne bih imao volje kad vratim brejk a ovaj mi ponovo uzme. Pa ja bi ga gađao reketom, mnogo je dobro igrao...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Miami Masters - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Miami Masters - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Miami Masters - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miami Masters   Miami Masters - Page 4 I_icon_minitimePet Apr 04, 2008 10:00 pm

pa da ali takav je tenis nikad ne smes da se predas ,ako izgubis brejk ili 2 brejka ne znaci da ne mozes da se vratis u mec vrlo tesko ali desavalo se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Miami Masters - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Miami Masters - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Miami Masters - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miami Masters   Miami Masters - Page 4 I_icon_minitimeSub Apr 05, 2008 10:39 am

Da, ali njega je nerviralo što mu ništa ne polazi za rukom a Davidenko igra kao vanzemaljac!
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Miami Masters - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Miami Masters - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Miami Masters - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miami Masters   Miami Masters - Page 4 I_icon_minitimeSub Apr 05, 2008 4:40 pm

pa dobro to jeste ali bas zato je trebalo da vise gleda sebe nego protivnika Very Happy ali nema veze sta je bilo bilo je ...vazno da je Janko napredovao na ATP listi i dokazao svima da moze mnoogo vise !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Miami Masters - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Miami Masters - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Miami Masters - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miami Masters   Miami Masters - Page 4 I_icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:14 pm

JANKO IDE NA OLIMPIJADU POSLE OVOG TURNIRA!!!!!!!!!!!!!!!
:navijaci: :baklja: :navijaci: :kolo: :baklja: sajkaca :navijaci: srbin :kolo: :zastava: sajkaca



Evo dela (mrzi me da kucam sve) intervijua za Sportski žurnal od danas:

-Čak i da nisam igrao u Majamiju, sigurno bih igrao u Pekingu. Imam dovoljno poena, nemam gde da ih izgubim, tako da je sve jasno.
U svakoj olimpijskoj godini počnu polemike-šta je važnije-zlatna medalja ili šampionski pehar na gren slemu:
-Za mene je gren slem.(pa osvoji onda Vimbldon! Very Happy ) Mislim da je tako za većinu tenisera. jer neki već kažu da neće igrati u Pekingu. Olimpijada nije vrh u tenisu, to su gren slemovi.
Kaže da je oduševljen što je tenis kandidat za najviše medalja u srpskom sportu.
Neverovatno, ali istinito! Ne mogu da verujem da se to dogodilo, da se od tenisa očekuje da donese najviše medalja. Ali imamo troje igrača u prvih tri na svetu, Zimonjić je blizu u dublu, možemo da osvojimo nekoliko medalja.

Mrzi me da kucam dalje!







ŠTETA ŠTO ĐOKOVIĆ NEĆE DA OSVOJI OLIMPIJADU
JER ĆE DA JE OSVOJI JANKO TIPSAREVIĆ!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Sponsored content





Miami Masters - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miami Masters   Miami Masters - Page 4 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Miami Masters
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Miami MASTERS 2010
» Masters Series 1000 Miami 2009
» Monte Carlo Masters
» Paris Masters
» Rome Masters

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Arhiva foruma-zastarele teme :: Arhiva-
Skoči na: