Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Janko Tipsarevic Official Site

Ići dole 
+3
Vucka
delgado
Texy
7 posters
AutorPoruka
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimeNed Dec 20, 2009 3:09 pm

http://jtipsarevic.com/

KONACNO ONO STO SMO DUGOOO CEKALI Very Happy

hvala Janko sto si napravio sajt, sigurno ce to biti mesto gde ce se okupljati tvoji najverniji fanovi Wink
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimeNed Dec 20, 2009 3:23 pm

Ovo mi je ulepsalo dan i raspust. Ovim potezom znam da se Janko uozbiljio i da sada u ovim godinama dolazi vreme njegovih jos vecih uspeha. Svaki ozbiljan i posvecen teniser napravi svoj sajt, cekali smo dugo, ali Janko je odlucio da napravi svoj i to je ekstra. Moramo ga uputiti i na ovaj forum, da vidi da taj sajt nije jedino gde se prica o njemu Wink
IDEMO JANKO
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimePet Dec 25, 2009 3:59 am

Aaaaa,konacno!!Ja sam bas srecna sto je to uradio,mnogo me je obradovao!
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimeČet Dec 31, 2009 3:26 am

dobar je sajt...samo ne pise oce li nastupati u chenaiu...trea ga uputiti i na ovaj forum lol!
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimeČet Dec 31, 2009 6:23 pm

Dobar je sajt ali ipak na ovom forumu ima mnogo vise.Ima par gresaka na njegovom sajtu kada se izabere srpski jezik.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimePon Jan 04, 2010 9:17 pm

Реално, сајт је очајан!
Ништа занимљиво, сем неких техничких информација које би могли да покупимо!
Одрговори на питања су на хрватском (!?), све је некако неповезано...
Драго ми је што је решио да направи сајт, али ипак.....
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 4:10 am

Ja sam postavila pitanje pre 3 nedelje ali nije objavljeno, pitala sam da li zna za nas forum i u slucaju da ne zna ostavila sam link...ali eto jos cekam odgovor!
Slazem se da ima puno gresaka i ne svidja mi se sto urednik pise na hrvatskom...
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 3:31 pm

Texy ::
Ja sam postavila pitanje pre 3 nedelje ali nije objavljeno, pitala sam da li zna za nas forum i u slucaju da ne zna ostavila sam link...ali eto jos cekam odgovor!
Slazem se da ima puno gresaka i ne svidja mi se sto urednik pise na hrvatskom...

znao sam da ce neko od vas redovnih forumasa stavit to pitanje.
Svaka cast texy.

btw...ja ne mogu da otvorim izvestaj sa čenaja na srpskom bože
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 5:03 pm

Ma ne verujem ja da je uopste Janko na tom sajtu, to je neko otvorio u njegovo ime, ali uz njegovo odobravanje
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 11:19 pm

hehe , hvala Pele Wink inace ni ja ne mogu da otvorim vesti iz Cenaja na srpskom, verovatno nije namesteno...a i sajt znamo ima dosta nedostataka....ali verovatno ce se i to resiti Wink
Pa normalno da nije na tom sajtu, vec ide kad ima vremena, ali neko radi za njega...isto kao i za Jecu,Novaka, Anu...sigurno ga oni ne uredjuju....
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimePet Jan 08, 2010 12:35 am

Ali pisu svo troje Dnevnike, a ne verujem da ce i Janko, no videcemo, sad je popravio odredjene segmente, promenjeno je u srpski jezik. Samo ne znam sto postoje samo 3 odgovora na pitanja, videcemo.... Neka on pobedjuje, informacije ionako kupimo lagano...
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimePon Jan 18, 2010 5:27 am

četvrtak, 14. jan 2010, 12:19 -> 16:41
Novi sajt Janka Tipsarevića

Srpski teniser Janko Tipsarević predstavio je svoj novi sajt koji se nalazi na internet adresi www.jtipsarevic.com.

Tipsarevićev marketinški tim je u saopštenju naveo da će simpatizeri 35. tenisera sveta uskoro moći da na tom sajtu kupe omiljenu opremu srpskog reprezentativca, čitaju njegove izveštaje sa teniskih turnira, ali i saznaju o aktivnostima van terena.
janko2.jpg

"Ne želim da me posmatrate samo kao tenisera. Hoću i da me lično dobro upoznate. Zato smo moj tim i ja stvorili ovu stranicu", istakao je Tipsarević u saopštenju.

rts.rs
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimePon Jan 18, 2010 10:01 am

Da ali poslao sam i ja pitanje isto ko i texy da vidim da li ce administratori odobriti i poslati na njegovu internet stranicu,mada vidim da ima samo 2 pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Mirjana MP

Mirjana MP


Broj poruka : 80
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic Official Site Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic Official Site Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.05.2009

Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitimePon Feb 01, 2010 10:39 pm

Hej super sto i Janko ima sajt... ja sam bila nekoliko puta... Ima nekih nedostataka, ali sam sigurna da ce se to izmjeniti i popraviti u narednom periodu! :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
Sponsored content





Janko Tipsarevic Official Site Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic Official Site   Janko Tipsarevic Official Site I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Janko Tipsarevic Official Site
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Janko Tipsarevic - Facebook
» Janko Tipsarevic postao marka :)
» 2010 Farmers Classic, Los Angeles

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: