Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu

PrijemPortalGalerijaFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

ATP EASTBOURNE (GBR), TRAVA, 450000 E, SERIJA 250

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Tviksi
Najj Jankov moderator :D

Broj poruka : 274
Godina : 24
Ja sam Jankov fan... :
50 / 10050 / 100

Datum upisa : 13.03.2008

PočaljiNaslov: Re: ATP EASTBOURNE (GBR), TRAVA, 450000 E, SERIJA 250   Pet Jun 19, 2009 11:05 pm

hmm no comment,da nije zalostno bilo bi smesno....ne bih se slozila da Janko nece uspeti da odbrani Wimbledon,a i takodje da Janko nema motiva kad igra protiv igraca koji su losije rangirani nego on[tj ne zelim da verujem u to,jer realno to znaci da nikad nece osvojiti neki turnir tj da su sanse veoma male iako je on odlican teniser i ima mnogo talenta ne moze da misli da je najbolji,jer da jeste bio bi na mnogo boljem mestu iako dosta nas ne zeli da prizna to,istina je da 50. i neka pozicija nije njegova odrednica ali jbg da bi bio najbolji moras da budes dobar u svim aspektima igre i fizickim i psihickim tako da ako Jane ne promeni nesto brzo nacekacemo se mi slavnja povodom njegove 1. titule ]
a sad videcemo sta donosi Wimbledon :)
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
delgado

Broj poruka : 509
Godina : 23
Ja sam Jankov fan... :
100 / 100100 / 100

Datum upisa : 24.03.2009

PočaljiNaslov: Re: ATP EASTBOURNE (GBR), TRAVA, 450000 E, SERIJA 250   Ned Jun 21, 2009 1:42 pm

Ma otkad sam ja poceo da navijam za Janka-kraj 2009 i pocetak 2008 krenuo je njegov pad Sad
Dok ga nisam pratio (prva polovina 2008) rasturao je ,dosao do 33. mesta,prenosili su ga stalno,ja ga nisam gledao,tek sam polako od Wimbledona prosle godine poceo da ga geldam,i postepeno postao veeeeliki Jankov fan.Eto,nadam se da ce mi ponovo ulepsati Wimbledon... Nije toliko tezak zreb,Henrih pa Fis.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

ATP EASTBOURNE (GBR), TRAVA, 450000 E, SERIJA 250
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» (306) Moja serija 3 :))
» Peugeot oznake serija 2
» Unstructured Fiberglass serija stapova
» Peugeot oznake serija 8
» Peugeot oznake serija 3