Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Roland Garros

Ići dole 
+8
Admin
Tviksi
Pele
tina.janko
delgado
JANKO.YANKELLA
Texy
*SlAdjAnA*
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 9:58 pm

da li je janko napredaovao u top 50 posle ovog meca
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 9:59 pm

Tipsarević: Imam šanse za pobedu protiv Mareja
Srpski teniser Janko Tipsarević ocenio je da uprkos pobedi protiv Felisijana Lopesa nije imao sreće u tom meču i dodao da ima šanse za trijumf protiv trećeg tenisera sveta Endija Mareja u trećem kolu.


Tipsarević je posle tri sata i 55 minuta igre u drugom kolu Rolan Garosa pobedio Felisijana Lopesa sa 3:1 u setovima (6:7, 6:4, 7:6, 6:3).

"Mnogo sam trenirao da bih ovaj meč izgubio... Nikada se nisam susreo sa ovoliko nesreće na terenu. Protivnik je pogađao linije, neceve. Međutim, pomislio sam da ne mogu da izgubim u pet setova samo ako njega prati sreća, da mora još nešto da se dogodi da bi me pobedio", rekao je Tipsarević agenciji Beta i radiju Beta RFI u Parizu.

Srpski teniser smatra da je meč bio mnogo bolji kako se približavao kraju.

"Kada se on umorio počeo je mnogo bolje da igra, iz forehenda je pogađao linije i morao sam mnogo da trčim. Kako se meč približavao kraju igra je bila bolja jer nismo imali više snage da trčimo.

Rizikovali smo, što je doprinelo boljem tenisu", rekao je Tipsarević.


On će u trećem kolu igrati protiv trećeg tenisera sveta Endija Mareja. Srpski teniser rekao je da ne razmišlja o iznenađenju, ali da veruje da ima šanse za pobedu.

"Ne razmišljam o iznenađenju. Lakše je da svog protivnika proglasite za favorita ali to je neka vrsta alibija za poraz. Ne želim da kažem da sam favorit protiv igrača koji u poslednjih godinu dana igra fenomenalno, ali mislim da imam šansu za pobedu", rekao je Tipsarević.

"Šljaka nije njegova omiljena podloga. Udarci su mu 'čisti', ali i dalje mu kretanje nije najbolje. Tehnika mu je takva da se malo troši prilikom svakog udarca. Neće biti lako posle najverovatnije pet setova pobediti trećeg tenisera sveta, koji ne pravi neiznuđene greške", dodao je Tipsarević.
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 10:50 pm

eh svaka cast majstore!!!a sto ste Mareja tice,msm da sa ovakvom igrom Tipsi ima ogromne sanse da dobije mec..videcemo !!
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 11:22 pm

Bravo TIpso unisti Lopeza!!!
Tipsa je odigrao sjajan mec,pokazao da je za klasu bolji igrac,Lopezu da nije ovog ubitacnog servisa tesko da bi uzeo koji gem Janku.Dobio je 1. u tajbreku 11:9 i to je bilo jedva,ali posle je Janko pokazao svoj kvalitet,i onaj gem kada je bilo 4:3 za Jankelu u 4. setu je pokazao sav njegov talenat.Odigrao je na 30:30 2 nemoguca poena,uzeo brejk i kasije lagano zavrsio . 2 Odlicne pobede protiv Montanjesa i Lopeza i sad toliko ocekivani megdan sa Marijem,Mari ne igra sjajno na sljaci,Janko je fantastican igrac pa videcemo...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeČet Maj 28, 2009 2:49 pm

Па Мареј је доста напредовао, сад му је врхунац форме, овај Ролан Гарос је за њега много битан.
Искрено, Јанкове шансе су мале.
Не треба да се заносимо и причамо како ће да га разбије, реално је да Мареј победи.

Наравно, надам се да Јанко може да изненади, а он је хиљаду пута показао да може! hocemo jos
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeČet Maj 28, 2009 2:55 pm

Neće biti lako posle najverovatnije pet setova pobediti trećeg tenisera sveta, koji ne pravi neiznuđene greške", dodao je Tipsarević.

Ja puno vidim u prvom setu kako ce biti, ako izgubi prvi set 6:2 ili tako nesto tesko da ce nesto napraviti, ali ako izgubi na tie break onda ce da bude 5 setova, tako je to kod Janka
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeČet Maj 28, 2009 11:10 pm

to znamo samo napred bakljaa
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 29, 2009 3:50 pm

Srecno danas!
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 29, 2009 4:27 pm

Samo hrabro da igra i koncentrisano i pobeda je sigurna!! sad igraju zil simon i hanescu 1. set posle tog meca krece janko! znaci ne pre 17h...verovatno oko 18h
Nazad na vrh Ići dole
tina.janko

tina.janko


Broj poruka : 27
Godina : 28
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 02.12.2008

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 29, 2009 6:18 pm

na rts 2 u 18h...srecno jane...daj swe od sebe i wec si u osmini finala...VAMOS JANKO..!!! srbin
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 29, 2009 6:45 pm

ajde srbin
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 29, 2009 7:54 pm

posto nasi ne prenose ko ima neki bar malo jaci net moze da gleda mec na http://www.atdhe.net/
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 29, 2009 10:13 pm

Stvarno je sramota sto nije bio prenos meca sibanje
Janko je igrao super,zao mi je sto je propustio sansu u prvom setu...imao je cak 2 set lopte...a onda povreda uhhh....bas nema srece...a sigurna sam da bi pobedio Mareja da je iskoristio sansu u prvom setu i da se nije povredio
Janko 01

P.S. Ja sam se vratila na forum Very Happy friends
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 29, 2009 10:24 pm

Propuštena šansa, pa predaja Tipsarevića!
Petak, 29. maj 2009. 20:03


Roland Garros - Page 2 28ldovo


Knjiga je u muškom singlu spala na jedno slovo - Novaka Đokovića.

Ilija Bozoljac prošao je kvalifikacije i ispao u prvom kolu, Viktor Troicki u drugom, a Janko Tipsarević u trećem kolu Rolan Garosa. Novak će u subotu pokušati da napravi nešto više kada se sastane sa Nemcem Filipom Kolšrajberom.

Tipsarević je u petak predao meč šesnaestine finala Endiju Mareju, pri vođstvu Britanca od 2:0, po setovima 7:6 (7:3), 6:3.

Srpski reprezentativac se po završetku prvog seta požalio na bolove u butnim mišićima, a kada je Marej dobio i drugi set, odlučio je da "baci peškir".

Pitanje je da li bi meč imao takav epilog, da je Janko rešio prvi set u svoju korist, a mogao je i morao to da uradi. Dva puta zaredom je oduzeo servis trećem teniseru sveta, poveo sa 5:2, ali je Marej uzvratio sa dva brejka i izjednačio na 5:5.

I dok je kod rezultata 5:2 sve išlo glatko po Mareja, pri rezultatu 5:4 je Tipsarević prokockao dve vezane set-lopte. Na 40:15 je izašao na mrežu, ali nije dovoljno dobro odigrao volej iz forhenda, a nakon toga je tri loptice zaredom poslao u aut.

Neverovatno, ali istinito, usledio je još jedan brejk Tipsarevića. Poveo je sa 6:5 i opet mogao do vođstva od 1:0, međutim, Marej je ponovo bio na visini zadatka i treći put sprečio gubitak seta na servis protivnika!

Usledio je "taj-brejk" u kojem je Škotlanđanin pružio daleko sigurniju igru i rešio ga u svoju korist rezultatom 7:3.

Na početku drugog seta viđen je po brejk na obe strane, a neverovatnu seriju od osam oduzetih servisa u poslednjih deset gemova konačno je prekinuo Tipsarević, koji je uspeo da preokrene na 2:1.

Nažalost, zbog povrede se kretao sve teže, Marej je poveo sa 3:2 i bez problema priveo drugi set kraju. Kada je Tipsarević i treći put u setu (šesti na meču) izgubio gem na svoj servis, shvatio je da ne vredi više pokušavati...

Čak i plasmanom u treće kolo, on je ponovio svoj najbolji rezultat iz prethodnih pet nastupa na pariskoj šljaci. Među 32 se plasirao i 2007. godine, dok je 2005. ispao u drugom kolu, a 2004, 2006. i 2008. na startu takmičenja.

(MONDO, foto: AP)


Jao, kako mi je zao... Sad
A, kako je samo odlicno igrao u prvom setu, vodio 5:2...
Samo se nadam da povreda nije ozbiljna, da ce se oporaviti... bice tu jos pobeda...
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeSub Maj 30, 2009 11:29 am

Sad ZAO MI JE
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeSub Maj 30, 2009 11:06 pm

I dalje sam tuzan iako je proslo vise od 24h od tog meca Sad ovo je prelomni trenutak u jankovoj karijeri ili ce nastaviti da grize i onda verujem da ce uci u sam vrh ili ce zbog ove povrede pasti psihicki potpuno i pomisliti da on nema srece uopste i da nema svrhe da se trudi...
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeSub Maj 30, 2009 11:46 pm

Dajte msm da nema razloga za brigu Janko je zgrizao vise trenira ima bolje udarce itd u do kvinsa je izjavio da ce se oporaviti i ja msm da ce dogurati makar do polu finala kvinsa.Jer se zna koliko je Janko napredovao?
idemo janko navijacii kolce bakljaa kolce zurka Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeNed Maj 31, 2009 10:10 pm

Ma na ovom turniru ja mislim da je odradio sve sto treba,tesko je dobiti Marija i da je dobio 1. set,budimo realni,ali je dobio Montanjesa i lopeza,2 igraca oko 30. pozicije,zaista lep turnir za Jankelu,nadam se da povreda nije ozbiljnije prirode,ako bude uspeo da odbrani Wimbledon,ja mislim da ce posle na mastersima u betonu da razbija Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mirjana MP

Mirjana MP


Broj poruka : 80
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.05.2009

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeSre Jun 03, 2009 6:00 pm

Kako mi je zao...gdje da ispadne od onog prigavog UH...
Ali dobro...vratice mu Janko na wimblu, tamo je njegov teren definitivno.... :)
Ajde JANKO!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitimeSre Jun 03, 2009 9:09 pm

ajede janko prvi de kvins bakljaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Roland Garros - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Roland Garros
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Roland Garros
» Roland Garros
» Roland Garros 2010.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: