Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Svetski kup u Diseldorfu

Ići dole 
+4
Texy
Sakis
JANKO.YANKELLA
*SlAdjAnA*
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Svetski kup u Diseldorfu - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetski kup u Diseldorfu - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Svetski kup u Diseldorfu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetski kup u Diseldorfu   Svetski kup u Diseldorfu - Page 2 I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 11:47 pm

Haha kako ga je Janko iscistio.Gledao sam mec i svaki poen sam prezivljavao emotivno.Radovao sam se kad je dobijao i nervirao kad je gubio.Konacno jedan mec bez mnogo kidanja zivaca,odigrao je svoj dobar tenis,mada on moze to i bolje.FIca se izgubio nije znao gde se nalazi.Inace Jane je skupio 165 poena i napredovace do top 60 .
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Svetski kup u Diseldorfu - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Svetski kup u Diseldorfu - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Svetski kup u Diseldorfu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetski kup u Diseldorfu   Svetski kup u Diseldorfu - Page 2 I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 3:33 pm

JANKO.YANKELLA ::
ma dobro admine ja se tebe secam ali neznam da li se ti mene secas sta je sa mr.blue

Ко те се не би сећао, сваки дан се региструјеш, сто пута сам одбио активацију...

Где су чланови питај на другом месту!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
 
Svetski kup u Diseldorfu
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Svetski Kup Diseldorf

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: