Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prođe ova sezona

Ići dole 
+6
Texy
Tviksi
hipi YANKELLA
Vuksha
(:~NenA~:)
Admin
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Kako ste zadovoljni Jankovim rezultatima u ovoj sezoni?
Odlično
Prođe ova sezona - Page 2 I_vote_lcap0%Prođe ova sezona - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Prilično dobro
Prođe ova sezona - Page 2 I_vote_lcap11%Prođe ova sezona - Page 2 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Dobro je, ali može mnogo bolje
Prođe ova sezona - Page 2 I_vote_lcap89%Prođe ova sezona - Page 2 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Slabo
Prođe ova sezona - Page 2 I_vote_lcap0%Prođe ova sezona - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Očajno
Prođe ova sezona - Page 2 I_vote_lcap0%Prođe ova sezona - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Prođe ova sezona - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prođe ova sezona - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Prođe ova sezona - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prođe ova sezona   Prođe ova sezona - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 09, 2008 12:45 pm

Evo mene...
Nije me bilo na forumu neko vreme jer sam majmun!
POkušam da se prijavim, ono neće, proveravam pišem sve moguće šifre, nikako neće!
Ajde da sačekam neki dan, možda se setim šifru, ali siguran sam da znam! Već počnem da se plašim, kad pogledam, ja SVE VREME UMESTO ADMIN UPISUJEM IME DAKIALEKSINAC!!!!!!!

Inače, hoću da upozorim jankelu na dve stvri:
PRVO: da se ne registruje 30 puta na forum!!!
DRUGO: da više ne piše poruke koje su bespotrebne i sadrže jedan smajli: Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Prođe ova sezona - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prođe ova sezona - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Prođe ova sezona - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prođe ova sezona   Prođe ova sezona - Page 2 I_icon_minitimeSub Nov 22, 2008 11:16 pm

Evo i mene na forumu Naravno da je moglo bolje,prvi turnir u 2009 igra u indiji turnir pocinje 5.1.2009. SRECNO CARE!!!! Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Prođe ova sezona - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prođe ova sezona - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Prođe ova sezona - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prođe ova sezona   Prođe ova sezona - Page 2 I_icon_minitimePet Dec 26, 2008 2:43 pm

Na turniru u Indiji ja mislim da ce biti 8.nosioc
Singles Players
Nikolay Davydenko(RUS)Stanislas Wawrinka(SUI)Marin Cilic(CRO)Ivo Karlovic(CRO)Rainer Schuettler(GER)Carlos Moya(ESP)Ivan Ljubicic(CRO)Janko Tipsarevic(SRB)Marcel Granollers(ESP)Guillermo Garcia-Lopez(ESP)Fabio Fognini(ITA)Daniel Gimeno-Traver(ESP)Roko Karanusic(CRO)Ivo Minar(CZE)Alberto Martin(ESP)Pablo Andujar(ESP)Denis Istomin(UZB)Hyung-Taik Lee(KOR)Andreas Beck(GER)Dudi Sela(ISR)Go Soeda(JPN)Kevin Kim(USA)Wayne Odesnik(USA)Bjorn Phau(GER)Ruben Ramirez Hidalgo(ESP)Lukas Dlouhy(CZE)Somdev Devvarman(IND)Prakash Amritraj(INDc.Evo igraca:
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Prođe ova sezona - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prođe ova sezona - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Prođe ova sezona - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prođe ova sezona   Prođe ova sezona - Page 2 I_icon_minitimeUto Dec 30, 2008 2:58 am

JEDVA CEKAM!!!! AJMO JANKO DO FINALA I TITULE mozes ti to....pa da motivisan krenes za Melburn!!! srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Prođe ova sezona - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prođe ova sezona - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Prođe ova sezona - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prođe ova sezona   Prođe ova sezona - Page 2 I_icon_minitimeUto Dec 30, 2008 8:53 pm

Srecno, Janko!
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Prođe ova sezona - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prođe ova sezona - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Prođe ova sezona - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prođe ova sezona   Prođe ova sezona - Page 2 I_icon_minitimeUto Dec 30, 2008 11:23 pm

Zreb izlazi valjda u cetvrtak/petak tako da cim izadje otvaram novu temu i kacim zreb ili barem link za isti :)) NAPRED JANKO! Osim Davidenka nema tezih protivnika sto moze dosta znaciti da Janko vec na pocetku godine zablista ^_^ Videcemo...:)))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prođe ova sezona - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prođe ova sezona   Prođe ova sezona - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prođe ova sezona
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Arhiva foruma-zastarele teme :: Arhiva-
Skoči na: