Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Davis Cup...

Ići dole 
+4
Vuksha
Texy
Admin
snoopy
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Davis Cup... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis Cup... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Davis Cup... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis Cup...   Davis Cup... - Page 2 I_icon_minitimeSub Sep 19, 2009 2:04 am

Bila je cast gledati vas danas u areni, kako se svim srcem borite za svoju zemlju! Janko, samo tako nastavi i na atp turnirima i daleko ces dogurati Smile naJJbolji si!
Ipak nasi momci u areni su zasluzili mnogo vise publike i podrske nego sto se danas moglo cuti i videti, to je tim koji je osvojio Svetski Kup u Dizeldorfu, i bez Noleta! Kada igraju za Srbiju zasto praviti razliku medju njima, i Janko i Ziki i Viktor zasluzuju podrsku svog naroda bez obzira sto je Novak na klupi...pa nije Novak Srpski tenis!!! Ziki je #1!!!
Viki se malo mucio, ali je doneo 2 poen i sutra opet uzivanje sa Zikijem i Jankom do pobedenad Uzbekistanom srbin kolce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Davis Cup... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis Cup... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Davis Cup... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis Cup...   Davis Cup... - Page 2 I_icon_minitimeČet Sep 24, 2009 2:26 pm

Davis Cup... - Page 2 V147671p0

Tipsarević: Blagi smo favoriti
Cetvrtak, 24. septembar 2009. 09:34

Janko Tipsarević smatra da je selekcija Srbije blagi favorit u meču prvog kola Svetske grupe Dejvis kupa protiv SAD i to samo jer će igrati pred svojom publikom.

Najbolji teniseri Srbije dočekaće Amerikance u Beogradskoj areni od 5. do 7. marta u duelu koji će se najverovatnije igrati na šljaci.

"Smatram da je žreb dobar, ali samo zbog toga što se igra kod nas. U slučaju da je žreb odlučio da se igra u Americi to bi bila možda i najgora moguća opcija po nas. Oni nemaju jakog drugog igrača, naročito na šljaci, dok se i Endi Rodik ne pokazuje dobro na toj vrsti podloge. Na drugoj strani imaju najbolji dubl tim na svetu. Mislim da smo blagi favoriti i radujem se susretu sa Amerikancima jer verujem da će ovaj meč biti neviđeni teniski spektakl u Srbiji", rekao je Tipsarević, koji je do sada odigrao 38 mečeva u nacionalnom dresu.

Reprezentacija Srbije izborilaje opstanak u najelitnijoj grupi Dejvis kupa nadigravši Uzbekistan u plej-ofu sa maksimalnih 5:0.

(MONDO)

Good luck Serbia!!! Very Happy :kolo: good
Nazad na vrh Ići dole
 
Davis Cup...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Davis Cup
» Davis Cup...
» Davis cup!
» Davis cup: SERBIA - CROATIA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: