Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Rafael Nadal

Ići dole 
+17
*Anja*
Metal King
MILLICA
alex_bg93
Pele
Jecika
Annie
Jeca
(:~NenA~:)
Tviksi
Admin
markowwe
Texy
Jelena...
nemos
Jovana
snoopy
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimePon Apr 20, 2009 2:03 am

Monte Carlo 2009

Rafael Nadal - Page 7 E7gja1
Rafael Nadal - Page 7 6zvwau
Rafael Nadal - Page 7 1zq3lfp
Rafael Nadal - Page 7 25ioeti
Rafael Nadal - Page 7 Vg7rso
Rafael Nadal - Page 7 Javrwh
Rafael Nadal - Page 7 1zgezah
Rafael Nadal - Page 7 2n8onqu
Rafael Nadal - Page 7 K6l3d
Rafael Nadal - Page 7 29veykx
Rafael Nadal - Page 7 5467iw
Rafael Nadal - Page 7 5n17ie
Rafael Nadal - Page 7 2dwe17b
Rafael Nadal - Page 7 Ot17a1
Rafael Nadal - Page 7 Adbui0
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeČet Jun 18, 2009 4:21 pm

Vodeći svetski teniser uspeo da sanira ozbiljnu povredu kolena
Nadal igra na Vimbldonu

Rafael Nadal - Page 7 Nadal-10


Samo nekoliko dana pre početka najpopularnijeg Grend slem turnira Vimbldona, do vodećih svetskih tenisera, uključujući i našeg Novaka Đokovića stigle su razočaravajuće vesti – prvi nosilac, Španac Rafael Nadal, ipak će igrati na turniru.

U isto vreme kada su u kladionicama šanse britanskog tenisera Endija Mareja da osvoji Vimbldon značajno porasle, popularni Rafa je izašao na travnati teren poručivši doktoru, trenerima i navijačima da se oseća dobro.
Njegova hronična povreda desnog kolena je na volšebno uspešan način sanirana pred početak turnira pa će Španac predstavljati glavnog rivala Rodžeru Federeru, Novaku Đokoviću, pomenutom Mareju i drugim teniserima koji se nadaju pozitivnom rezultatu.

Nadal je, prema pisanju britanskih medija, na treningu sparingovao sa Špancem Bartolomeom Salvom testirajući svoje koleno. Vodeći svetski teniser je na početku treninga osećao bol i žiganje u kolenu, međutim kada se dovoljno zagrejao, na licu mu se pojavio prepoznatljivi osmeh kojim kao da je protivnicima poručio da se ne nadaju mnogo na turniru.
Slavni švedski teniser Bjorn Borg skeptičan je kada se radi o formi Rafaela Nadala pred Vimbldon.
"Po meni su glavni favoriti turnira Rodžer Federer i Endi Marej. Ne znam koliko je ozbiljna Nadalova povreda, ali ispadanje u završnici Rolan Garosa za njega je sigurno predstavljalo veliko razočaranje jer je tamo poslednjih pet godina dominirao. Mislim da se fizički i psihički još nije oporavio i čini mi se da neće trijumfovati. Federer je najbolji igrač svih vremena ali bojim se da će pritisak na njega da osvoji petnaestu Grend slem titulu uticati na to da možda i ispadne pre finala. Marej je mnogo napredovao i mislim da je sada pravi trenutak da pobedi", kazao je Borg.

blic
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeČet Jun 18, 2009 10:34 pm

drago mi je sto se oporavio, nikome ne zelim lose.. ali se isto tako nadam da ce ove god. biti novi sampion-NOLE! srbin
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*

*Anja*


Broj poruka : 62
Godina : 30
Lokacija : Beograd, Srbija :)
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimePet Jun 19, 2009 2:27 pm

Jao muz moj Wink) Nadam se da mu je zaista dobro ako nije radije bih da napravi malu pauzu i preskoci W... najvaznije mi je da on bude zdrav :)) Lepo je Toni Nadal rekao... da se on pita oni bi vec bili na Majorci...

Rafice punoo srece na W!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimePet Jun 19, 2009 9:52 pm

Da, najvaznije je da bude zdrav... bas mi je drago sto se oporavio i sto ce igrati na Vimbldonu...
Zelim mu puno srece!
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimePet Jun 19, 2009 10:33 pm

Vimbldon bez Nadala!
Petak, 19. jun 2009. 20:50


Rafael Nadal - Page 7 2ujrpds


Najbolje rangirani svetski teniser, Španac Rafael Nadal, saopštio je da zbog povrede neće braniti titulu na Vimbldonu.

Nadal je od kraja prošlog meseca i eliminacije na Rolan Garosu imao problema sa povredom kolena. Ove nedelje je odigrao dva egzibiciona meča, koja su mu ujedno poslužila kao test spremnosti za treći grend slem turnir sezone.

On je prvi teniser posle sedam godina koji neće pokušati da odbrani trofej na vimbldonskoj travi. Prethodni šampion koji se povukao bio je Hrvat Goran Ivanišević.

Nadal je u prošlogodišnjem finalu, posle višečasovne borbe, savladao Švajcarca Rodžera Federera i time preuzeo od njega prvo mesto na ATP listi.

Predstojeći turnir na rasporedu je od 22. juna do 5. jula, a nagradni fond iznosi preko 14 miliona evra.

(Beta)




Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad
Kako mi je samo zao... nadala sam se da je uspeo da se oporavi i da ce imati uspeha... ali eto sta se dogodilo...
Ali najvaznije je njegovo zdravlje, odnosno da se potpuno oporavi... ako je ovako moralo, sta da se radi, mozda bi mu igra samo donela stetu i jos pogorsala povredu... ovako neka se odmara i priprema za sledece turnire...
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeNed Jun 21, 2009 3:44 pm

Nadal je covek, ovo je dokaz da nije ni on masina.. Igrao je previse turnira ove, a pogotovo prosle god. tako da je logicno da ga je sustigao umor i povreda koju dugo vuce... Sad
Wimbli nece biti isti bez Nadala, ali ima puno drugih igraca koji su zedni pobeda, tako da mislim da ce biti i ove god. zanimljivo...

srecno nasima!!! srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeNed Jun 28, 2009 2:54 pm

Slike sa devojkom

Rafael Nadal - Page 7 Ym3-601359
Rafael Nadal - Page 7 Aosx0y
Rafael Nadal - Page 7 9bc-080622
Rafael Nadal - Page 7 N4y3rs
Rafael Nadal - Page 7 2e3cz2g
Rafael Nadal - Page 7 Wb1-521688
Rafael Nadal - Page 7 Eai348
Rafael Nadal - Page 7 Mup-maria-
Rafael Nadal - Page 7 119mkxy
Rafael Nadal - Page 7 I2-MariaP
Rafael Nadal - Page 7 2enb9f5
Rafael Nadal - Page 7 4so-MariaP
Rafael Nadal - Page 7 2cqffxu
Rafael Nadal - Page 7 Wxr-rafael
Rafael Nadal - Page 7 14ced5l
Rafael Nadal - Page 7 Meo-nadal0
Rafael Nadal - Page 7 30acmrt
Rafael Nadal - Page 7 2psr2ol
Rafael Nadal - Page 7 Ctq-2dv3bd
Rafael Nadal - Page 7 2s9ug79
Rafael Nadal - Page 7 Qqn-347juj
Rafael Nadal - Page 7 6r1nhs
Rafael Nadal - Page 7 Qcm-rafael
Rafael Nadal - Page 7 2qu2g4h
Rafael Nadal - Page 7 768-rafael
Rafael Nadal - Page 7 35ipvrt
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeNed Jun 28, 2009 10:34 pm

Stručnjaci: Nadalu preti kraj karijere
Nedelja, 28. jun 2009. 16:43

Rafael Nadal - Page 7 1zps0uo

Povreda kolena, zbog koje je Rafael Nadal otkazao nastup na Vimbldonu, mogla bi da mu pre vremena okonča karijeru, smatraju stručnjaci.

Nadal je počeo da pati od tendinitisa u oba kolena sa samo 21 godinom. Sada ima 23, a "kolena mu se ponašaju kao da ima 33"
, tvrdi fitnes instruktor Šon Korvin.

"Dovoljno je samo da pogledate broj vrhunskih sportista koji su zbog tendinitisa morali da odu u penziju, da shvatite šta i njemu preti. Takva kolena više ne mogu da izdrže visok intenzitet treninga, a posle toga dolazi do pada forme i sve lošijih rezultata", objasnio je Korvin.

Teniski trener Sven Greneveld, koji radi sa Anom Ivanović i Fernandom Verdaskom, istakao je da je za Nadala to što ne može da brani titulu na Vimbldonu, bolno isto koliko i povreda.

"Nikad nisam čuo da tako mladog tenisera ozbiljno muče takvi problemi. Nadal je jedinstven slučaj"
, izjavio je Greneveld za britanski "Gardijan".

Šestostruki osvajač grend slem titula pokušava da otkloni problem uzimanjem lekova, fizioterapijom i vežbama jačanja mišića.

Greneveld misli da je u slučaju Nadalovih kolena načinjena šteta koja se više ne može nadoknaditi.

"Ako deca od malih nogu igraju na betonskim terenima, to utiče na njihov rast i uvećava izglede da kasnije dođe do povreda. Mislim da u periodu rasta nikako nije dobro igrati na betonu", rekao je holandski trener.

Nadal je i dalje vodeći na ATP listi, ali će se Rodžer Federer eventualnim trijumfom u Sveengleskom klubu vratiti na čelo.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeUto Jun 30, 2009 8:49 pm

30. jun 2009. | Izvor: B92, Tanjug
Nadal ne igra u Dejvis kupu

Rafael Nadal - Page 7 Adnuv8

Prvi teniser sveta Rafael Nadal otkazao je učesće u reprezentaciji Španije koja će u četvrtfinalu Dejvis kupa protiv selekcije Nemačke.

Nadal od Otvorenog prvenstva Francuske ima problema sa upalom tetiva kolena, zbog čega je bio primoran da otkaže učešće i na Vimbldonu. Nakon otkaza Nadala, selektor reprezentacije Španije Albert Kosta saopštio je da će protiv Nemačke igrati Fernando Verdasko, Tomi Robredo, David Ferer i Felisijano Lopes.

Četvrtfinale Dejvis kupa između Španije i Nemačke igra se od 10. do 12. jula u Marbelji.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeNed Jul 05, 2009 1:27 pm

Nadal još mesec dana van terena
Nedelja, 5. jul 2009. 12:16

Rafael Nadal - Page 7 Mb1hk8

Najbolji teniser sveta Rafael Nadal provešće van terena još mesec dana, kako bi zalečio povredu kolena.

Španac je posle trijumfa na Rolan Garosu bio primoran da otkaže nastupe na Kvinsu, a zatim i Vimbldonu, čime je postao tek drugi igrač u istoriji tog turnira, posle Gorana Ivaniševića, koji nije bio u prilici da brani trofej.

Nadal, koji na rodnoj Majorci, svakodnevno odrađuje terapije, neće moći da pomogne ni Dejvis kup timu Španije u četvrtfinalnom meču protiv Nemačke sledećeg vikenda.

Neki mediji preneli su da bi španski as trebalo da se vrati tenisu na turniru u Montrealu početkom sledećeg meseca.

"Rafa se oporavlja od povrede kolena, sve teče po planu, i za najviše četiri nedelje trebalo bi očekivati njegov povratak na teren"
, saopštio je lekar Ruiz Kotoro.

Nadal bi na turniru u Kanadi, koji počinje 8. avgusta, trebalo da se zagreje i pripremi za poslednji gren slem sezone, US Open.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeČet Jul 09, 2009 5:01 pm

JULY 07 | 2009
MON AMI MATHIEU MONTCOURT

Manacor, Spain - July 7th 2009

This morning I woke up to one of the worst news anyone can receive. I heard about the death of my friend Mathieu Montcourt and I am still in shock, I can't believe it.

I knew Mathieu since we were kids. We competed together at all the events at an international level for kids: Les Petit As, Copa Borotta, etc, and of course, we played again afterwards after we became professionals.

When someone like this disappears, when something like this happens, you realize where you are and you put into perspective your life, winning or losing a tennis match, not competing at an event and everything else. This is the loss of a guy who was only 24 and who was a sportsman. He won't be playing with us again.

I would like to send my deepest and most sincere condolences to his family, to his friends and to the French fans.

Mathieu, Rest in peace.

Rafa Nadal
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeNed Jul 12, 2009 1:58 pm

Palma De Mallorca, Spain - 06.07.2009.

Rafael Nadal - Page 7 1044zlz
Rafael Nadal - Page 7 70z6v5
Rafael Nadal - Page 7 R2utub
Rafael Nadal - Page 7 Nl1i4h
Rafael Nadal - Page 7 11qlsma
Rafael Nadal - Page 7 2hi9n44
Rafael Nadal - Page 7 1535fzr
Rafael Nadal - Page 7 R7ouh3


Lepo ga je videti opustenog, sa osmehom na licu...nadam se da cemo ga uskoro videti i na terenu... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimePon Jul 13, 2009 4:03 am

hvala za slike...prelepe su! drago mi je da Rafa uziva na odmoru i da je nasmejan...nadam se da oporavak od povrede ide uzlaznom putanjom i da cemo ga uskoro videti i na terenu!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeUto Jul 14, 2009 5:14 pm

JULY 13 | 2009
TODAY: RAFA'S INJURY UPDATE

July 14th, 2009

Later this afternoon, we will release a statement that will explain the current condition of Rafa’s injury.

Furthermore, the champion and his doctor will comment on the knee problems and its evolution.

Thank you for your support, it means a lot to Rafa!
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeUto Jul 14, 2009 9:43 pm

Rafael Nadal: Kolena ili razvod roditelja?


Svi znaju da Rafel Nadal ima problema sa kolenima, zbog čega je otkazao učešće na ovogodišnjem Vimbldonu.

Rafael Nadal - Page 7 331q0x2

Međutim, kopajući malo po Internetu saznala sam da to nije jedini razlog što je Nadal u poslednje vreme podbacio sa igrom. Negde u isto vreme kada su počeli problemi sa kolenom, njegovi roditelji, Sebastijan i Ana Marija su, naime, rešili da se razvedu!

Ljudi iz bliskog okruženja Rafe kažu da je on jako teško primio ovu vest, jer je poznat kao veoma porodičan tip.

Rafael Nadal je često izjavljivao kako mu porodica znači sve u životu. Sve ukazuje na to: u vreme kada je već bio jako uspešan teniser, Rafa je još uvek živeo sa svojim roditeljima i mlađom sestrom u petospratnoj zgradi u Majorki. Njegov ujak mu je i dalje trener. Čak i njegova devojka, Marija Frančeska Perelo, je njegova drugarica iz škole.

Rafael Nadal - Page 7 2076f53

Nadalov otac, Sebastijan, je sa svoja dva brata vlasnik restorana, kompanije za proizvodnju stakla, i osiguravajućeg društva. Majka Ana Marija je zvanično zavedena kao “domaćica”.

Koliko će dešavanja u porodici Rafaela Nadala uticati na njegovu igru, ostaje da se vidi. U svakom slučaju, nadam se da će srediti problem sa kolenima. Ali i ostali problemi koji tište slatkog Nadala…

Izvor: Espn.go.com



Bas mi je zao... Sad
To mu je sigurno mnogo tesko palo, nadam se da ce to prevazici iako to nikako nece biti lako...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeUto Jul 14, 2009 11:11 pm

JULY 14 | 2009
RAFA UNDERWENT MED EXAMS TODAY. WILL RESUME PRACTICE ON MONDAY AND WILL PLAY MONTREAL



Manacor, Balearic Islands - Spain, July 14th, 2009

Rafa Nadal underwent further medical tests today in Barcelona. He is slowly recovering from his injury and will resume practice next Monday July 20th. He will back in action in Montreal where he is defending champion.

Rafa travelled to Barcelona yesterday and underwent medical exams to see the evolution of the insertion tendinitis of both Quadricipitals Tendons through an MRI and radiography under the supervision of his doctor Angel Ruiz-Cotorro.

"The evolution of his injury is positive and the player will continue with his physiotherapy and muscular work and will resume his tennis activity in a progressive way starting next Monday July 20th, estimating his return to competition on August 8th at the Montreal event" says Angel Ruiz-Cotorro, Rafa's doctor.

Rafa will travel back today to Manacor to continue with his recovery plan and will resume his tennis practice next Monday.

Rafa Nadal: "I am happy with the way the tests went and of the positive evolution of the injury as the doctors are saying. I am really looking forward to practice again and to do again what I most like: to play tennis. The event in Montreal is important and I expect to be there fit to play. Until then I need to continue to work on my recovery and practice well."



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nadal na terenu 8. avgusta u Montrealu
Utorak, 14. jul 2009. 20:51

Rafael Nadal - Page 7 123731l

Rafael Nadal će početi da trenira u ponedeljak. Svetski "broj dva" vratiće se na teren u avgustu na turniru u Montrealu.

On je zbog povrede oba kolena propustio nekoliko turnira uključujući i Vimbldon.

"Rafa Nadal je u utorak prošao medicinske preglede. U ponedeljak će nastaviti da trenira, a naredni turnir na kome će učestvovati počeće 8. avgusta u Montrealu", stoji na zvaničnom sajtu trenutno drugog tenisera sveta.

On će u Montrealu braniti titulu.

Rodžer Federer je iskoristio odsustvo Nadala i trijumfom na Vimbldonu vratio se na prvo mesto ATP liste.

(MONDO, foto AP)
Nazad na vrh Ići dole
luka

luka


Broj poruka : 113
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2009

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeSre Jul 15, 2009 8:50 pm

pa srecno Nadalu................... cheers Very Happy Very Happy nadam se da mu se roditelji nece razvesti... Sad
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimePon Jul 20, 2009 2:12 pm

Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeSre Jul 22, 2009 1:31 pm

Slike sa treninga 20.07.2009.... Very Happy

Rafael Nadal - Page 7 5EOA495N05HE0005

Rafael Nadal - Page 7 5EOA48H005HE0005

Rafael Nadal - Page 7 5EOA47KN05HE0005

Rafael Nadal - Page 7 5EOA472T05HE0005

Rafael Nadal - Page 7 5EOA46HN05HE0005

Rafael Nadal - Page 7 5EOA45RL05HE0005

Rafael Nadal - Page 7 1248100794_IWNp8z
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeUto Avg 11, 2009 2:55 pm

Rafael Nadal - Page 7 2m7tded
Rafael Nadal - Page 7 2hzlchg
Rafael Nadal - Page 7 2w5kj14
Rafael Nadal - Page 7 2hppuvl
Rafael Nadal - Page 7 Rh05jd
Rafael Nadal - Page 7 1tknc0
Rafael Nadal - Page 7 R0nxwh
Rafael Nadal - Page 7 Wl94r8
Rafael Nadal - Page 7 34y6xa8
Rafael Nadal - Page 7 103by94
Rafael Nadal - Page 7 53p6hf
Rafael Nadal - Page 7 5488ih
Rafael Nadal - Page 7 2e3och5
Rafael Nadal - Page 7 23sd9b5
Rafael Nadal - Page 7 24xgmc6
Rafael Nadal - Page 7 Dw6krb
Rafael Nadal - Page 7 2efq55g
Rafael Nadal - Page 7 2rh1h1s
Nazad na vrh Ići dole
luka

luka


Broj poruka : 113
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2009

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeUto Avg 11, 2009 7:24 pm

hvala bogu ne igra u kratkom rukavu...
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeUto Avg 11, 2009 8:00 pm

luka ::
hvala bogu ne igra u kratkom rukavu...

slazem se... ovo mu je lepsa kombinacija... Patike su mu super!
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeSre Avg 12, 2009 3:35 am

wow...oprema je savrsena...Rafoooo ne vracaj se nikad u kratke rukave Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Rafael Nadal - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitimeSre Avg 12, 2009 10:00 pm

Rafael Nadal - Page 7 5GICB9GM05HE0005

Rafael Nadal - Page 7 5GICB95I05HE0005
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rafael Nadal - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 7 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rafael Nadal
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Strani teniseri/ke :: Teniseri-
Skoči na: