Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jelena Jankovic

Ići dole 
+30
Sakis
delgado
Vuksha
*SlAdjAnA*
milos vicentic
hipi YANKELLA
Beba Kids
Da-ja
alex_bg93
Annie
Bobo
Pele
Jeca
(:~NenA~:)
Tviksi
N4t4sh4
markowwe
Jecika
Lazevski
Jelena...
Texy
*Anja*
Good_girl_gone_bad
Shadow
Mr.blue
Jovana
Anchy
snoopy
Tatiana_Golovin_fan
Admin
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 12:10 am

Predsednik WTA razume ljutnju Jelene Janković

Predsednik Svetske asocijacije teniserki (WTA) Lari Skot izjavio je u sredu da je razočaran i zabrinut načinom na koji su organizatori Vimbldona napravili raspored igranja mečeva na ovogodišnjem turniru.

Srpska teniserka Jelena Janković i Amerikanka Serena Vilijams u ponedeljak su kritikovale organizatore zbog toga što svoje mečeve četvrtog kola nisu igrale na nekom od glavnih terena.
Jelena Jankovic - Page 3 F_jjds10
Serena Vilijams i njena sestra Venus igrale su na terenu broj dva, dok je Jankovićeva igrala na terenu broj 18, za koji je rekla da liči na "parking".

"Zabrinut sam zbog onoga što sam video i znam da je nekim igračicama smetao takav raspored. Planiram da se sastanem sa čelnicima Vimbldona i da im saopštim naš stav", rekao je Skot.

Za razliku od ženske konkurencije, najbolji teniseri sveta poput Rodžera Federera i Rafaela Nadala igrali su na dva glavna terena.

"Kada sam videla gde igram, prvo sam pomislila da je u pitanju neka greška", izjavila je Serena Vilijams.

Lari Skot dodao je da je razgovarao sa sestrama Vilijams i Jankovićevom.

"Njih tri bile su zadovoljne što ću razgovarati sa ljudima iz organizacije. Delim njihovu zabrinutost i obećao sam im da ću pokušati da rešim ovaj problem do kraja nedelje", naveo je Skot.

Jedan od sudija na Vimbldonu Endrju Džeret rekao je, međutim, da se slične situacije događaju svake godine u drugoj nedelji turnira.

"Imali smo 16 mečeva na šest terena i logično je da neko od nosilaca nije mogao da nastupi na dva najveća. To se uvek događa drugog ponedeljka na turniru", kazao je Džeret.

mondo
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 6:12 pm

03.07.2008.

Iznenadjenja...

Zdravo prijatelji,

Nadam se da se svi osećate bolje nego ja u ovom trenutku. U životu ne ide sve po planu i ja sam se vratila kući sa Vimbldona nakon što sam izgubila i povredila se u trećem kolu. Sve se odvijalo po planu dok nije došlo vreme da igram protiv Vozniacki. Ona je veoma talentovana igračica koja se probija u sam vrh i bilo je teško pobediti je. Za vreme tog meča sam povredila koleno kada sam potrčala da vratim jednu loptu, i iako sam uspela da zavrsim meč, Mark, glavni sportski doktor na Vimbldonu mi je rekao da moram da odmaram. Oni koji me poznaju shvataju da sam veliki borac i da nikada ne odustajem. To nekada i nije baš dobro jer se doktori ljute kada ne slušam njihove savete. U ovom slucaju sam mozda trebala da ga poslusam i povučem se sa turnira, ali nisam htela da razočaram organizatore turnira i svoje fanove. Iako nisam bila u mogućnosti da pružim maksimum, Tamarin je stvarno zaslužila prolaz dalje ne samo što je mene pobedila, već je celu sezonu na travi odigrala sjajno. Ja sam bila razočarana što sam izgubila, ali jos više me je razočarao stav medija i novinara posle meča. Odlučila sam da igram uprkos povredi i to nikoga ne interesuje. Ne očekujem da me neko potapše po ramenima zbog toga, ali da neko sumnja u istinost moje povrede, to mi je nezamislivo. Sve ljude koji su zainteresovani, mogu da im pokazem snimke magnetne rezonance. Neki uopšte ne shvataju šta znači biti profesionalac. Iskreno se nadam da će svi ti ljudi u budućnosti raditi više ka tome da nadju činjenice, a ne da ih izmišljaju. Znam da svuda po svetu imam svoje iskrene fanove i njima zelim da porucim jedno veliko HVALA!

Trudim se da ostanem optimistična i posvetim se rehabilitaciji. Cilj mi je što pre da se vratim na teren. Verujem u moje doktore u Srbiji i nadam se da će ponovo upotrebiti njihovu magiju da što pre zaigram.

Voli vas,

JJ

Izvor: www.jj-jelenajankovic.com
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 11:04 pm

Jeco i mi tebe volimo...zuvek tvoji verni fanovi cheers
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 7:18 pm

Slazem se sa Jecikom!!!

Go J.J.
kolce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 1:04 am

JELENA NAPADA TRON

JELENA Janković će sigurno prestići Anu Ivanović na VTA rang-listi 28. jula! A, da li će tog dana biti i prva na svetu zavisi od rezultata koji bude ostvarila na turniru u Los Anđelesu narednog ponedeljka. Mnogo toga zavisi i od trenutno četvrte igračice Ruskinje Svetlane Kuznjecove, koja će, takođe, igrati u Kaliforniji.
Do smene najboljih srpskih teniserki će doći jer Ivanovićeva neće igrati u Los Anđelesu i samim tim neće biti u prilici da brani titulu iz 2007. i 275 osvojenih poena. S druge strane, Jelena Janković stiže kao prvi nosilac, što znači da propušta prvo kolo i automatski osvaja jedan bod, pa će čak i u slučaju eliminacije na startu takmičenja imati 3.561 poen, a Ana će pasti na 3.553.
Da bi stiglado trona Jankovićeva će morati da bude uspešnija od Kuznjecove, s kojom neće moći da se sastane pre finala. Ukoliko do tog meča dođe, našoj teniserki neće biti bitan rezultat, jer će sa 3.750 bodova sigurno ostati nedostižna za Ruskinju, kojoj će svaki osvojeni poen značiti napredak, jer prošle godine nije igrala. Jeleni će, takođe, odgovarati svaki drugi ishod, čak i poraz u polufinalu, pod uslovom da Kuznjecova ne osvoji Los Anđeles.
Jedno je sigurno: srpske teniserke promeniće redosled na VTA listi za dve nedelje: Jelena će posle dugo vremena ponovo biti ispred Ane. Ovakvo stanje možda će ekspresno biti izmenjeno posle Rodžers kupa u Montrealu, na kojem Jankovićeva brani finale, a Ivanovićeva samo drugo kolo.

Izvor: Vecernje Novosti


Poslednji izmenio Texy dana Uto Jul 15, 2008 1:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 1:05 am

Ajmo Jeco...samo polako i sigurno!!! kolce
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 1:34 am

hehe drago mi je zbog Jece ali mi je takodje i zao zbog Ane....podjednako su mi drage...ali moram reci da je Ana imala svoju priliku i iskoristila je ali nije bila dugog trajanja...valjda ce i Jeca umeti da iskoristi ukazanu priliku...
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 2:30 pm

Texy ::
Ajmo Jeco...samo polako i sigurno!!! kolce

A, zna li ko zasto Ana ne igra Los Andjeles? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 2:39 pm

Ne znam zaista... to mi jako neobicno da ona ne brani titulu...ipak je to 275 poena...ali izgleda su joj se osladili jaci turniri, ali ovo je ipak dosta poena jer Jecu, Mashu i Anu deli jako jako malo poena!!! Ko zna...mozda se Ana predomisli...kako god , volela bih da se Jeca i ona smene na listi...mada realno je to da ce se njih tri (Jeca, Masha i Ana) juriti do kraja sezone i bice jako neizvesno koja ce na kraju biti broj 1!!!
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 2:49 pm

Texy ::
kako god , volela bih da se Jeca i ona smene na listi...mada realno je to da ce se njih tri (Jeca, Masha i Ana) juriti do kraja sezone i bice jako neizvesno koja ce na kraju biti broj 1!!!

Slazem se sa tobom Texy... Nadam se da ce na kraju biti sve u znaku J.J. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 2:54 pm

I ja se nadam...AJMO JECA do mesta #1...svi tvoji fanovi su uz tebe!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 4:56 pm

Slazem se sa Texy..... kolce
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 7:49 pm

Jelenu i dalje muèi koleno

Rane sa Vimbldona još uvek bole Jelenu Jankoviæ, ne samo figurativno.

Druga teniserka sveta provela je poslednjih 15 dana u Beogradu, pokušavajuæi da terapijom sanira povredu meniskusa leve noge, zadobijenu tokom meèa sa Dankinjom Karolinom Voznijaèki u treæem kolu Vimbldona.

Nespremna da pruži maksimum, Jelena je u narednom kolu glatko izgubila od iskusne Tamarin Tanasugarn, pa je osmina finala Vimbldona ostala njen najviši domet u karijeri.

Umesto da odmara "telo i dušu", Jankoviæeva je pauzu iskoristila za leèenje, ali što je najgore, terapija je samo delimièno otklonila problem.

U ponedeljak je pokušala da odradi kraæi trening, a posle jednoèasovnog rada se pokazalo da je koleno i dalje "rovito", mada je bol oslabio.

Popularna Džej Džej u sredu ipak putuje u SAD, gde je veæ u toku serija WTA turnira uoèi Olimpijskih igara u Pekingu i US opena. Prvi turnir za koji je prijavljena poèinje 21. jula u Los Anðelesu.

(MONDO)

p.s. Joj, kada ce je prestati povrede... Svaka njoj cast kako dobre rezultate postize u ovoj god. s'obzirom da na skoro svakom turniru ima neku poredu... Zato je i volim, jer je veliki covek i borac...

Go J.J. Saniraj povredu i idemo u nove pobede.... navijacii
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 10:16 pm

Jeco, verujemo u tebe...NAJBOLJA SI!!! kolce
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 10:18 pm

Texy ::
Jeco, verujemo u tebe...NAJBOLJA SI!!! kolce

good
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 10:18 pm

Jankovićeva još povređena

Druga teniserka sveta Jelena Janković poslednjih 15 dana provela je u Beogradu, gde je svakodnevno išla na terapije zbog povrede meniskusa leve noge. Radi se o povredi koju je zadobila u meču trećeg kola Vimbldona.

Jankovićeva je inače tek u ponedeljak 14. jula prvi put stala na teren posle 15 dana, odradivši trening manjeg intenziteta. Posle jednočasovnog rada na terenu Jankovićeva i njen tim su ustanovili da je povreda i dalje "rovita", odnosno da je bol prisutan, ali znatno manji.

Višestruka Gren Slem polufinalistkinja sutra putuje u Sjedinjene Države, gde je za početak očekuje WTA turnir u Los Anđelesu (21. jul).

Izvor: Tenis Srbija
Nazad na vrh Ići dole
Jeca

Jeca


Broj poruka : 67
Godina : 31
Lokacija : BG-JA
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 10:30 pm

Nadam se da ce se oporaviti.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 10:32 pm

I ja... Ima jos nekoliko dana da se oporavi... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 10:37 pm

Nadam se da prepoznajete zmaja...to je ANA... hahaha hahaha bože

Jelena Jankovic - Page 3 Jecadragongladiatorqu4
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 15, 2008 10:55 pm

Jao bwe Miro...luda si 100% ...extra si ovo napravila!!! Ana je originalna!!!Samo sta ces Jeci da kazes kad ovo bude videla??? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeSre Jul 16, 2008 12:03 am

Jaoj ljudi pa Jeca je bila ovde 15 dana!!!!!!A sutra vec ide Crying or Very sad
no,nadam se da ce zaleciti tu povredu (izgleda da je nesto ozbiljno cim nikako da se oporavi Sad Sad Sad )
i onda napad na mesto koje joj i pripada good tapsanje tapsanje tapsanje

P.S. a slikica lol! lol! lol! svi likovi su bas verno prikazani lol!
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeSre Jul 16, 2008 7:54 pm

Jecika ::
Jaoj ljudi pa Jeca je bila ovde 15 dana!!!!!!A sutra vec ide Crying or Very sad
no,nadam se da ce zaleciti tu povredu (izgleda da je nesto ozbiljno cim nikako da se oporavi Sad Sad Sad )
i onda napad na mesto koje joj i pripada good tapsanje tapsanje tapsanje
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 2:42 am

JECA KAO PLAVUŠA
Jelena Jankovic - Page 3 Jecili10
Jelena Janković pauzu između turnira iskoristila za saniranje povrede kolena, ali i da pomoću perike isproba imidž „fatalne plavuše"

Mogla bi stvarno da postane plavuša... Jelena Janković

Jelena Janković, druga teniserka sveta, pauzu između dva turnira iskoristila je za saniranje neugodne povrede kolena sa Vimbldona, ali i za njoj svojstveno modno eksperimentisanje. Naša teniserka se, naime, nedavno prvi put pojavila u ulozi „fatalne plavuše", a sudeći prema prvim reakcijama na fotografije, mogla bi to i češće da radi!

Jelena je, doduše, nešto opreznije krenula u ovu avanturu, pa je plavuša postala zahvaljujući perici, dok je farbanje kose ostavila za neki drugi put.

Naša teniserka je, inače, prethodne dve nedelje provela u Beogradu, uglavnom po lekarskim ordinacijama, tako da joj je ovaj „modni izlet" verovatno prijao. Posebno zbog toga što je morala da odloži ranije planirano letovanje, budući da joj povreda kolena sa Otvorenog prvenstva Engleske (na meču protiv Karoline Voznijacki) i dalje zadaje izvesne probleme.

Gde obično letujete?

- U Španiji i Italiji. Privlače me egzotična mesta. Volela bih da odem na Havaje - rekla je Jelana Janković za srpsko izdanje magazina Glorija.

Da li s nekom od koleginica idete u šoping?

- Prodavnice često obilazim sa Betani Matek, američkom teniserkom, koja je poznata po veoma specifičnom stilu. Nekima se to dopada, dok su drugi poprilično škrti na komplimentima. U svakom slučaju, njen stajling privlači pažnju.

Kako se na turnirima „slažete" sa frizurom?

- Kosa mi je ravno ošišana i imam šiške, pa je pustim ili vežem u rep. Ponekad je malčice ukovrdžam, ali i kada je reč o frizuri, rado eksperimentišem. Mada, nisam bog zna kako vična, pa za prijeme ili crveni tepih obavezno angažujem stručnjaka!

Na koji način se opuštate pre meča?

- Dok nisam imala stalnog trenera, non-stop sam slušala muziku, a sada nas dvoje to vreme koristimo za razgovor o strategiji.

Šta ste najčešće slušali?

- Pesme koje imaju dobar ritam i koje me razbude. Volim Džastina Timberlejka, Bijonse i Madonu.

Koliko vremena provodite na internetu?

- Nema pravila. Prvo proverim poštu, a onda i svoj sajt, da bih videla šta su mi pisali fanovi. Trudim se da odgovorim na njihova pitanja, a često na blogu pišem o tome šta mi se dešava. Ponekad, kad baš imam vremena, odem na „Jutjub" i pogledam neke smešne spotove i video-klipove, što me uvek nasmeje do suza.

Izvor: Press
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 4:28 am

Super joj stoji stvarno Very Happy ona je lepa pa da se i u ljubicasto ofarba lol!
ali ipak nek se drzi crne kose raspletene bujne hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 10:56 am

baš je smešna lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jelena Jankovic - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena Jankovic
Nazad na vrh 
Strana 3 od 23Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći
 Similar topics
-
» Ana Ivanovic vs Jelena Jankovic
» Slike Jelene Jankovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniserke-
Skoči na: