Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ana Ivanovic

Ići dole 
+15
delgado
*SlAdjAnA*
Vuksha
hipi YANKELLA
(:~NenA~:)
Beba Kids
*Anja*
Nic0laaa
markowwe
Jecika
Texy
Teniser
snoopy
Jelena...
Admin
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeUto Jan 05, 2010 5:01 pm

Ana ponovo pobedila, uz Adamovu podršku
05. januar 2010. 14:35 > 14:37

Slično kao u meču prvog kola WTA turnira u Brizbejnu, protiv Jelene Dokić, srpska teniserka Ana Ivanović odigrala je i susret drugog kola 220.000 dolara vrednog turnira na startu sezone.

Ana Ivanovic - Page 9 V157314p0

Beograđanka je u utorak malo posle podneva po srednjeevropskom vremenu eliminisala 53. teniserku sveta, Švajcarkinju Timeu Bačinski sa 2:1 u setovima (6:2, 2:6, 6:4).

Baš kao i protiv Dokićeve, Ana je odigrala odličan prvi, očajan drugi set i onda uspela da nadigra protivnicu u "majstorici". Duel sa Bačinski trajao je sat i 41 minut...

Ana će se, najverovatnije u četvrtak, u četvrtfinalu sastati sa pobednicom duela Roberta Vinči - Anastasija Pavljučenkova, a ukoliko premosti i tu prepreku, najverovatnije će se za finale boriti protiv nekadašnje prve teniserke sveta, nedavno "reaktivirane", Žastin Enan.

Naravno, pod uslovom da i Enan stigne do te faze takmičenja na Brizbejn Internešnalu.

Ana Ivanović, 21. teniserka sveta, koja je u Australiji postavljena za trećeg nosioca, sa tri brejka završila je očas posla prvi set, ali je drugi počela loše. Duplim greškama prepustila je protivnici prvi servis gem u setu, potom do rezultata 2:5 nije uspevala da dođe ni do prilike da povrati brejk, već je lošom igrom u osmom gemu uvela meč u treći set (2:6).

Ana Ivanovic - Page 9 V157314p1

Tamo se igralo "gem za gem" do 4:3 u korist naše teniserke, kada je Ana (22 godine) prvi put uspela da "brejkne" dve godine mlađu Švajcarkinju i dođe u situaciju da servira za meč i četvrtfinale. I pre tog gema, Ana je bila bolji takmac u setu, propustila je tri brejk lopte, a rivalki nije dopustila nijednu, ali jeste kada joj je to najmanje bilo potrebno.

Umesto da servisom dovrši posao, ona je izgubila naredni servis gem i vratila neizvesnost u meč (4:5). Ipak, dobila ga je na teži način, novim brejkom u desetom, ujedno i poslednjem gemu trećeg seta - 6:4. Na taj način Ivanovićeva je povela sa 1:0 u susretima sa Bačinski, koja u karijeri ima jednu WTA titulu.

Kao i na premijeri u novoj sezoni, protiv Jelene Dokić, Anin dečko Adam Skot bio je na tribinama i u utorak. Koliko to Srpkinji znači, govori i njena izjava:

"Prošla godina je bila jako teška za mene. Zbog toga sam se odlučila da ranije završim sezone i gotovo tri meseca sam se pripremala za start 2010. godine. Kada je Adam (Skot) u pitanju, on me je naučio da budem strpljiva na terenu"
, rekla je Beograđanka.

(MONDO, foto: Guliver/Getty Images)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeUto Jan 05, 2010 8:01 pm

Ana: Zar ja protiv Enan?
05. januar 2010. 17:23 > 17:25

Srpska teniserka se iznenadila kada su joj novinari rekli da će u eventualnom polufinalu igrati protiv Belgijanke.

Ana Ivanovic - Page 9 V157327p0

Ana Ivanović se namčila protiv 53. teniserke sveta, Švajcarkinje Timee Bačinski. Ipak, uspela je da je pobedi i plasira se u četvrtfinale turnira u Brizbejnu - 6:2, 2:6, 6:4.

"Nisam bila dovoljno agresivna i nisam vršila dovoljno snažan pritisak na protivnicu", ocenila je Ana posle meča.

U trećem kolu sastaće se sa boljom iz duela Anastasija Pavljučenkova (Rusija) - Roberta Vinči (Italija). Ni od jedne nije gubila, Ruskinju je savlada u jedinom dosadašnjem meču, a Italijanku je pobeđivala tri puta.

Ako stigne do polufinala najverovatnije će se sastati sa povratnicom iz penzije, Žistin Enan. Belgijanka je bila bolja od Ane u sva četiri dosadašnja duela.

Upitana da prokomentariše naredne rivalke, Ivanovićeva je uzvratila pitanjem:

"Zar sam ja u tom delu žreba?"

"Bilo bi lepo da igram protiv Enan. Ona nije igrala godinu i po, a i ja sam imala pauzu od nekoliko meseci. Bio bi to dobar test za obe, da vidimo u kakvoj smo formi"
, rekla je Ana.

Nije gledala pobedu Enan u prvom kolu nad Nađom Petrovom (7:5, 7:5), ali je na televiziji videla najzanimljivije delove meča.

"Vidi se da je spremna i puna samopouzdanja. Ima dobre udarce".

Ana Ivanovic - Page 9 V157327p1

Za Anu će sreda biti slobodan dan.

"Imaću vremena da se odmorim, odradim lakši trening i gledam tenis".

Srpkinja ima podršku sa tribina na kojima je njen dečko, australijski golfer, Adam Skot.

"Puna sam energije i lepo je imati podršku u važnim momentima. To pomaže naročito kada vodite psihološki rat na terenu", zaključila je Ana Ivanović.

(MONDO, foto Guliver/Getty images)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeSre Jan 06, 2010 3:37 pm

Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) vs Ana IVANOVIC (SRB) - u 10:30 po njihovom, odnosno u 1:30 po nasem vremenu...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 2:11 pm

7. januar 2010. | 09:20 | Izvor: B92
Ana u polufinalu Brizbejna!

Ana Ivanovic - Page 9 5516331104b3f574178792264141110_big

Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u polufinale turnira u Brizbejnu pošto je u 3. kolu savladala Ruskinju Anastasiju Pavljučenkovu sa 6:2, 7:6 (6).


Ivanovićeva se namučila i u trećem meču na turniru, iako je slavila sa 2:0 u setovima, za razliku od prva dva meča gde su se igrala po tri seta. Pavljučenkova je uspela da se pri rezultatu 0:4 u drugom setu izbori za taj-brejk u kome je Ivanovićeva ipak bila uspešnija, posle ukupno 87 minuta igre. Ivanovićeva će se za plasman u finale boriti protiv Žistin Enan.

Srpska teniserka je napravila brejk u šestom gemu prvog seta za vođstvo od 4:2, posle čega je delovalo da će meč rutinski privesti kraju. Nakon što je prvi set završen posle pola sata igre, 22-godišnja Ivanovićeva je osvojila ukupno sedam uzastopnih gemova, za vođstvo od 4:0 u drugom setu. Ipak, 18-godišnja Ruskinja je uspela da uzvrati na najbolji mogući način i da sa čak tri brejka dođe do prednosti od 6:5 i prilike da na svoj servis osvoji set.

Ivanovićeva je uspela da povrati koncentraciju i da se izbori za taj-brejk, koji, opet, nije dobro počeo za srpsku teniserku. Pavljučenkova je prvo povela sa 4:1, a zatim je imala i set poen pri vođstvu od 6:5. Ipak, uz podršku publike, Ivanovićeva je uspela da slomi mladu Ruskinju i da dođe do svoje prve pobede bez izgubljenog seta na turniru u Brizbejnu.

Ivanovićeva je posle meča istakla da joj je bila bitna podrška domaćeg golfera, Adama Skota, sa kojim se srpska teniserka zabavlja.


„Bilo je sjajno videti Skotovo mirno lice u publici. U toku meča puno emocija prolazi kroz vas i bilo je dobro videti nekoga ko vas smireno podržava, bez obzira na rezultat. To je sjajno i zaista sam uživala u tome“
, rekla je Ivanovićeva.

Ivanovićevu u polufinalu turnira očekuje težak posao, pošto će se sastati sa bivšom najboljom teniserkom sveta, Belgijankom Žistin Enan. Enanova je u četvrtfinalu savladala Melindu Čink iz Mađarske sa 6:2, 3:6, 7:6 (5).

Turnir u Brizbejnu igra se za nagradni fond od 220.000 dolara.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 2:20 pm

Ana IVANOVIC (SRB) vs Justine HENIN (BEL) - u 2:00 po nasem vremenu...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 6:29 pm

Ana je baš zaljubljena!
07. januar 2010. 15:25 > 16:12

Prošlo je mnogo vremena otkako je šarmantna srpska teniserka zabeležila tri pobede zaredom. Sudeći po njenim izjavama, podrška momka Adama Skota je "karika koja je nedostajala" prošle godine...


Ana Ivanovic - Page 9 V157462p0

Ana Ivanović zadovoljna je plasmanom u polufinale turnira u Brizbejnu, ali je brine veliki pad u igri, koji joj se dogodio u drugom setu meča sa Anastasijom Pavljučenkovom iz Rusije.

Ona je vodila sa 6:2 i 4:0, da bi meč privela kraju tek u "taj-brejku".

"Set i po sam igrala veoma dobro, a onda je ona počela da pogađa iz svih pozicija i stvorila mi dosta problema. Bila sam blizu gubitka seta, ali se nisam predavala i to mi se isplatilo"
, rekla je Ivanovićeva.

Ona je istakla zadovoljstvo ukupnim učinkom na turniru, jer odavno nije vezala tri pobede. U svim mečevima mnogo joj je značila podrška momka Adama Skota.

"Mnogima je bilo čudno kako je on bez ikakvih reakcija posmatrao meč i u trenucima kada mi ništa nije polazilo za rukom. Meni je to pomagalo, jer sam bila nabijena emocijama i njegova smirenost je na neki način prelazila i na mene", rekla je Ana.

Srpska teniserka nekoliko puta je uspela da spasi izgubljeni set. Kada je Pavljučenkova vodila 6:5 i servirala, a potom i u "taj-brejku", kada je Ruskinja povela 4:1 i imala dva servisa. Na kraju je Ana spasila set loptu kod rezultata 5:6.

"Imala sam mnogo uspona i padova u igri, moram još više da radim na prevazilaženju toga. Uspela sam da se izvučem iz nekoliko teških situacija i moram da kažem da sam upravo od Adama naučila da budem strpljiva i da na svaki način pokušam da kontrolišem ono što se događa na terenu".


Ana će u polufinalu u petak igrati protiv povratnice Žistin Enan, kojoj je ovo prvi turnir nakon povlačenja pre 20 meseci, kada je bila vodeća na WTA listi. Do sada su se sastale četiri puta i sva četiri duela dobila je Belgijanka.

"Divno je što sam dobila priliku da odigram meč protiv tako velike šampionke. Ove tri pobede u velikoj meri su mi vratile samopuzdanje i mislim da nisam bez šansi da pobedim Žistin".

(Tanjug, foto: Guliver/Getty Images)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimePet Jan 08, 2010 1:59 pm

Enan ipak "velika" za Anu
08. januar 2010. 09:00 > 09:02

Belgijanka lako pobedila Srpkinju za 66 minuta (6:3, 6:2) i plasirala se u finale u kome će igrati sa Klajsters.

Ana Ivanovic - Page 9 V157500p0

Kad je mogla Kim Klajsters, može i Žistin Enan. Obe Belgijanke su od prvog dana povratka na teren pokazale da su "velike" - Klajsters prošle godine, a Enan s početka 2010.

Finale turnira u Brizbejnu pokazaće koja je trenutno bolja.

Ako prva tri kola na turniru u Brizbejnu i nisu mogli da pokažu koliko Enan može posle jednoipogodišnje penzije, očekivalo se da će duel sa Anom Ivanović biti realan test njenih vrednosti.

Međutim, Enan nije blistala (primera radi, procenat ubačenog prvog servisa joj je bio samo 45 odsto), ali je i takva ponovo bila prejaka za Anu, peti put u karijeri u isto toliko mečeva - 6:3, 6:2.

Posle 66 minuta borbe završen je Anin san da će konačno "uzeti skalp" teniserke koju je svojevremeno nasledila na vrhu WTA liste.

"Veoma sam razočarana. Dobro sam počela, imala svoje šanse", rekla je Ana Ivanović podsećajući da se dobro držala do 2:1 u prvom setu i da je u drugom imala 0:30 pošto je prethodno stigla od 0:2 do 2:2.

"Imala sam uspone i padove u igri, a protiv igračice kakva je Enan, sve vreme mora da se drži visok nivo"
, dodala je 21. teniserka sa WTA liste.

Ana Ivanovic - Page 9 V157500p1

Teniski svet će u finalu turnira u Brizbejnu moći da gleda 23. okršaj dva belgijska "diva". Za sada Enan vodi 12:10.

"Sjajan je osećaj igrati u finalu prvog turnira posle povratka na teren. To je iznenađenje, jer nije lako posle 18 meseci bez tenisa. Možda se čini da je lako, ali verujte da nije. Nisam znala šta da očekujem kada sam dolazila u Brizbejn, ali sam već premašila sva svoja očekivanja", izjavila je sedmostruka osvajačica gren slem titula.

Kim Klajsters je u polufinalu pobedila Britanku Andreu Petković - 6:4, 6:2.

Nagradni fond turnira je 220.000 dolara.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeUto Jan 12, 2010 5:31 pm

Ana: Uživala sam uz Adama i maminu kuhinju
11. januar 2010. 09:41 > 09:42

Ivanovićeva zadovoljna boravkom u Brizbejnu, kako na terenu, tako i van njega i uverava da je spremna za gren slem.

Ana Ivanovic - Page 9 V157727p0

Ana Ivanović je stigla do polufinala prvog turnira u 2010. godini. U Brizbejnu je "vezala" tri pobede, ali je onda Žistin Enan bila bolja.

Srpska teniserka je u svom dnevniku poručila da ponovo uživam u svakom trenutku provedenom na terenu.

"Početak sezone je bio uzbudljiv. Ne mogu da opišem koliko mi je proteklih meseci nedostajalo takmičenje"
, počeka je Ana.

"Ovo mi je bila najduža pauza između sezona i jednostavno nisam mogla da dočekam da ponovo izađem na teren. U Brizbejn sam otišla bez ikakvih očekivanja, jer nije bilo moguće znati kako ću da igram posle tri meseca pauze. Zadovoljna sam kaka sam napredovala, mada sam razočarana svojom igrom protiv Žistin u polufinalu".

Ana je podsetila da su u finalu turnira igrale dve doskorašnje penzionerke.

"Žistin je sjajna teniserka. To što su ona i Kim Klajsters igrale u finalu pokazuje da je moguće imati dugu karijeru ako je pravilno vodite – njih dve su obe u kasnim dvadesetim".

Ipak, uverava da neće učiniti isto što i dve belgijske koleginice.

"Mislim da se neću povući iz tenisa, a posle se vratiti. Iako ni jednu od njih ne poznajem dobro, mislim da ipak mogu da razumem zašto su se vratile - vole da se takmiče".

Ivanovićeva smatra da joj je turnir poslužio kao savršena priprema za predstojeći Australijan open.

"U Brizbejnu sam se jako lepo provela i van terena. Moj menadžment tim nije bio ovde, ali je zato bili moja cela porodica, moji treneri i moj dečko, Adam Skot. Mnogo je ličilo na Vimbldon, gde mnogi igrači umesto odsedanja u hotelima iznajmljuju kuće. Boravila sam u stanu i mogla sam da se opustim mnogo više nego da sam bila u hotelu. Uživala sam u maminom kuvanju i opuštanju uveče, uz knjigu ili film".

"Adamova podrška mi pomaže. Mi razumemo kroz šta onaj drugi prolazi u našim sportovima"
, zaključila je Ana Ivanović.

(MONDO, foto Guliver/Getty images)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeČet Jan 14, 2010 5:15 pm

14. januar 2010. | 01:16 | Izvor: B92
Ana potvrdila učešće u Dubaiju

Ana Ivanovic - Page 9 5516331104b3f574178792264141110_big

Ana Ivanović potvrdila je učešće na turniru u Dubaiju koji se održava od 14. do 20. februara, objavljeno je na sajtu srpske teniserke.


21. igračica na WTA listi prošle godine je eliminisana u četvrtfinalu takmičenja u Ujedinjenim Emiratima od Amerikanke Serena Vilijams. Nagradni fond turnira u Dubaiju iznosi dva miliona dolara.

22-godišnja Ivanovićeva, koja je prošlu godinu završila bez trofeja, novu sezonu je počela turnirom u Brizbejnu na kome je stigla do polufinala u kome je lako izgubila od povratnice Belgijanke Žistin Enan posle dva seta.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimePon Jan 18, 2010 6:07 pm

Shenay Perry(USA) vs. Ana Ivanovic(SRB)[20] - u 1:00 po nasem vremenu...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeUto Jan 19, 2010 4:32 pm

Ana Ivanovic (SRB) vs (Q) Shenay Perry (USA) 6-2, 6-3



19. januar 2010. | 13:31
AI: Zadovoljna sam igrom na startu

Srpska teniserka Ana Ivanović izjavila je da je zadovoljna igrom protiv Amerikanke Šenaj Peri, imajući u vidu prilično teške uslove u kojima se odvijao meč.


Ana Ivanovic - Page 9 16847685624b55a6c8f1236149054179_246x163

Ivanovićeva je na startu Australijen opena pobedila Amerikanku sa relativno laganih 2:0 u setovima.
"Veoma sam zadovoljna igrom na startu turnira, s obzirom na činjenicu da je bilo veoma hladno i vetrovito vreme, potpuno drugačije od uslova na koje sam navikla u Australiji", ocenila je Ivanović.

Drugi srpski reket je dodala da je koncentracija u današnjem meču bila presudna.

"Bila sam strpljiva u želji da prodjem u nastavak takmičenja. Koncentracija mi je bila na visokom nivou, pa me je zbog toga dobro služio i servis, kao i svi ostali segmenti igre", rekla je Ivanović.

Srpska teniserka je odala priznanje današnjoj protivnici, naglasivši da je Peri "opasan rival".

"Nije lako igrati protiv nje jer koristi svaku priliku za napad na mreži i ne dozvoljava nikakvo opuštanje", smatra Ivanović.

Pobednica Rolan Garosa 2008. igraće u drugom kolu prvog godišnjeg gren slem turnira protiv Argentinke Žizele Dulko koja je savladala Slovakinju Žužanu Kucovu sa 6:0, 5:7, 7:5. Ivanović vodi u medjusobnim duelima protiv Dullko sa 2:0.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeSre Jan 20, 2010 3:28 pm

Gisela Dulko(ARG) vs. Ana Ivanovic(SRB)[20] - Margaret Court Arena, 1. mec, u 1:00 po nasem vremenu...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeČet Jan 21, 2010 3:53 pm

Gisela Dulko (ARG) d. (20) Ana Ivanovic (SRB) 6-7(6), 7-5, 6-4
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimePet Jan 22, 2010 1:05 am

s ovakvom igrom, ne moze daleko....nazalost !
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeČet Feb 04, 2010 6:17 pm

Ana Ivanović: Mama u visokim štiklama
04. februar 2010. 11:09 > 11:14

Teniserka Ana Ivanović u intervjuu "Blicu" otkrila da sebe za 15 godina vidi kao "majku troje dece".


Ana Ivanovic - Page 9 V159878p0

Jedna od najlešših teniseri na svetu Ana Ivanović, boravi u Beogradu gde se priprema za meč sa reprezentativkama Rusije koji će se uskoro igrati u Beogradskoj areni. Između treninga, otkrila je nekoliko sitnica o sebi, stvarima koje voli i ne voli, koliko dece će imati i koliko joj prija "titula" najlepše dame belog sporta.

"Svaka devojka voli da primi komplimente, pogotovo na račun izgleda. Naravno, smatram da me ljudi poznaju po tenisu, istina je da me često porede sa Anom Kurnjikovom, ali ja sam ipak osvojivši Grend slem dokazala da me ne prepoznaju samo zbog toga kako izgledam".


Devojka Adama Skota priznaje da ima malo vremena da brine o svom izgledu, ali da kao svaka devojka voli da obuje cipele na štiklu.

"Prija mi da izađem iz sportse garderobe, ali mi ne treba, kao mnogim ženama, sat vremena pripreme za izlazak. Dovoljno mi je dvadesetak minuta, ne podnosim duže spremanje. Volim da kupujem cipele i tašne poznatih kreatora. Ali, ta visoka moda nije moj stil. Smatram da je bolje kada čovek ima neki svoj ukus i smisao da kombinuje nego da kupuje skupe stvari".

Kao svaka devojka, voli komplimente i visoke potpetice, ali paparace...

"Dosta sam povučena osoba i sramežljiva, ne osećam se prijatno kada imam susret sa paparacima ili kada vidim neku moju sliku u novinama. Zaista nije prijatno jer tada osetim da su ušli u moj privatni život, osećam se kao da me bukvalno gledaju kroz zid. Onda to stvarno postaje neprijatno i može da smeta pogotovo što ja zaista volim da imam svoj mir u životu".

Iako je mlada, Ana razmišlja o budućnosti. U njoj je majka "dvoje, troje dece".

"Za nekih petnaest, dvadeset godina sebe zamišljam kao majku! Zaista pridajem značaj porodičnim kvalitetima i volela bih da imam porodicu. Isto bih volela da toj deci pružim sve mogućnosti. Ne bih volela da putujem i živim neki ludi život dok imam porodicu, a da deca stvaraju neke pogrešne slike i imaju pogrešno viđenje života. Tako da bih volela da se posvetim deci i eventualno bih radila nešto što bih mogla da postignem uz odgoj dece. Deca će mi biti prioritet".

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimePon Feb 08, 2010 8:40 pm

ponedeljak, 08. feb 2010, 15:33 -> 16:54
Adidas zauvek

Ana Ivanović će do kraja života nositi sportsku opremu Adidas. Posle povlačenja iz tenisa postaće ambasador te kompanije. Finansijski detalji ugovora nisu saopšteni.

Slaba forma nije preterano ugrozila marketinški potencijal Ane Ivanović, pošto je jedna od najvećih kompanija za proizvodnju sportske opreme da srpska teniserka ostatak života provede u opremi sa tri crte, prvo kao igračica, a zatim kao ambasador "Adidasa".

Potpisivanjem ovog ugovora Ana Ivanović, koja ima svega 22 godine, postala je najmlađa sportistkinja u istoriji kojoj je takav ugovor ponuđen.

"Veoma sam ponosna što ću do kraja karijere nositi opremu Adidasa, koji mi je pružao ogromnu pomoć poslednjih godina. Uzbuđena sam što sam članica porodice Adidas", rekla je Ana Ivanović, navodi se na njenom sajtu.

Drugi čovek Adidasovog marketinga Žoselin Robio je rekao da je Ana Ivanović, bez sumnje, veliki ambasador Adidasa. "Oduševljeni smo što ćemo nastaviti saradnju".

Među Adidasovim zaštitnim licima su Dejvid Bekam, Leo Mesi, Kaka, Kevin Garnet i Lejla Ali.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeSre Feb 10, 2010 10:06 pm

sreda, 10. feb 2010, 17:54 -> 19:33
Ana odustala zbog povrede

Srpska teniserka Ana Ivanović povukla se sa turnira u Dubaiju zbog povrede ramena koju je obnovila prošle nedelje igrajući za reprezentaciju u Fed kup meču sa Rusijom.

"Veoma sam razočarana zbog ovoga. Prethodnih nekoliko meseci imala sam problema sa nekim manjim povredama. Obnovila sam povredu tokom dubl meča u Fed kupu", rekla je Ivanovićeva na svom internet sajtu.

Ana Ivanovic - Page 9 Ana_tuguje

Ona je kazala da bi za desetak dana trebalo da se vrati na teren.

"Žalim zbog navijača koji su očekivali da će me videti u Dubaiju. Ipak, nadam se da ću u godinama pred nama često dolaziti na taj turnir", poručila je ona.

Turnir u Dubaiju počinje u ponedeljak 15. februara i igra se za nagradni fond od dva miliona dolara.

Ivanovićeva će igrati tek 10. marta na turniru masters serije u Indijen Velsu.
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 12:54 am

Treba da zali za igru koju je pruzila na Fed kupu, ova povreda je bila za ocekivati... Bolje neka se oporavi i pokusa da povrati staru igru... Mad
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeNed Feb 21, 2010 8:13 pm

subota, 20. feb 2010, 20:18 -> 20:26
Ana na Bili Džin kupu

Američka teniserka Serena Vilijams odustala je od učešća na "Bili Džin King kupu", zbog povrede leve noge, a zameniće je nekada najbolja igračica sveta Ana Ivanović.

"Bili Džin King kup" je jednodnevni sportski događaj u Njujorku na kome učestvuju četiri teniserke.

Teniserka Srbije sastaće se sa Belgijanskom Kim Klejsters.

Ana Ivanovic - Page 9 Ana-jelena2

Američka teniserka koja je 12 puta osvajala gren slem turnire, trebalo je da igra sa Bejgijankom Kim Klejsters 1. marta. To je trebalo da bude njihov prvi susret posle polufinala Otvorenog prvenstva SAD kada je Serena Vilijams zbog nesportskog ponašanja kažnjena sa rekordnih 82.500 dolara.

Zbog povrede noge ona je već odustala od učešća na turnirima u Parizu i u Dubaiju.

Na "Bili Džin King kupu" u drugom polufinalu sastaće se Venus Vilijams i Ruskinja Svetlana Kuznjecova.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimePon Feb 22, 2010 5:45 pm

Ana Ivanović angažovala bivšeg trenera Štefi Graf
Tanjug | 22. 02. 2010. - 15:26h

Srpska teniserka Ana Ivanović objavila je danas da je za novog trenera angaživala Hajnca Guntarta koji je svojevremeno radio sa nekadašnjom prvom teniserkom sveta Nemicom Štefi Graf.

Ana Ivanovic - Page 9 9568_stenis07-ivanovic-foto-a-dimitrijevic_f

Gunart, koji je pomogao nemačkoj teniserki da osvoji 12 gren slem titula, prvi put će pratiti Anu Ivanović na egzibicionom meču u Njujorku sledeće sedmice.

Ivanović će u Njujorku zameniti povređenu Serenu Vilinams, a sastaće se sa Belgijankom Kim Klajsters, dok će Venus Vilijams igrati protiv Ruskinje Svetlane Kuznjecove. Angažovanje nemačkog stručnjaka privremeno će suspendovati učešće srpske teniserke u Adidasovom programu za razvoj.


Dvadesetdvogodišnja srpska teniserka do sada je povremeno angažovala trenera Adidasa Svena Gronevalda.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeSre Mar 03, 2010 8:35 pm

2. mart 2010. | 12:17 | Izvor: B92, zvanični sajt
Ana izgubila, trofej pripao Venus

Ana Ivanovic - Page 9 11381164854b8cf3dfbeafc562014896_big

Venus Vilijams je osvojila revijalni kup "Bili Džin King", pošto je pobedila Kim Klajsters sa 2:1 (6:4, 3:6, 7:5). Klajsters je prethodno pobedila Anu Ivanović.

Vilijamsova je ujedno i zaradila 400.000 dolara, koliko pripada pobednici revijalnog takmičenja koje najavljuje tenisku sezonu u SAD. Venus je ranije u ponedeljak u polufinalu, koje se igra u jednom setu, savladala osvajačicu Rolan Garosa Svetlanu Kuznjecovu sa 6:4. Klejstersova je u taj brejku 7:6 (7:2) eliminisala Anu Ivanović, 27. teniserku sveta.
Ivanovićeva je poziv da nastupi na turniru dobila kao zamena za prošlogodišnju šampionku Serenu Vilijams, koja je trenutno povređena.

"Naša igra je umnogome slična. Bilo je teško. Bila sam vrlo nervozna, ali to i čini važan meč", kazala je Ivanovićeva.

Poziv za učešće na Kupu "Bili Džin King" dobijaju osvajačice četiri grend slema u prethodnoj sezoni. Sama Bili Džin King, šezdesetšestogodišnja legenda, koja je osvojila 12 grend slem titula, nije prisustvovala turniru zbog operacije kolena.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeSub Mar 13, 2010 1:02 pm

A Sevastova (LAT) vs [24] A Ivanovic (SRB) - oko 2:00-3:00 po nasem vremenu...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeNed Mar 14, 2010 1:43 pm

A Sevastova (LAT) d [24] A Ivanovic (SRB) 6:2, 6:4
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeNed Mar 14, 2010 5:38 pm

Ode Ana iz 50...
Nazad na vrh Ići dole
Mirjana MP

Mirjana MP


Broj poruka : 80
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Ana Ivanovic - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.05.2009

Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitimeNed Mar 14, 2010 8:44 pm

E da.... ne znam zaista sta vise reci za Anu.. Bravo za osvojeni GS, a sve ostalo... Cini mi se da je to jedino svjetlo u njenoj karijeri...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
Sponsored content





Ana Ivanovic - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 9 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ana Ivanovic
Nazad na vrh 
Strana 9 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» Ana Ivanovic vs Jelena Jankovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniserke-
Skoči na: