Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jeca i Ana otkazale promociju markica

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jeca i Ana otkazale promociju markica Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jeca i Ana otkazale promociju markica Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jeca i Ana otkazale promociju markica Empty
PočaljiNaslov: Jeca i Ana otkazale promociju markica   Jeca i Ana otkazale promociju markica I_icon_minitimeUto Apr 29, 2008 12:16 pm

OTKAZANA PROMOCIJA OLIMPIJSKIH MARKICA
novosti

Za ponedeljak zakazana promocija poštanskih markica s likom Ane Ivanović i Jelene Janković otkazana je minulog vikenda. Olimpijski komitet i PTT Srbija napravili su krupan previd koji se nije dopao našim najboljim teniserkama.
- Da se razumemo, Jelena i ja smo ponosne što su naši likovi na poštanskim markicama. Nas dve smo razgovarale i složile smo se da je neke stvari prvo trebalo da budu dogovorene s nama. Očigledno je došlo do izvesnog problema u komunikaciji - rekla je Ana Ivanović.
Problematiku je značajnije pojasnila Jelena Janković...
- Smatram da ako svi činimo olimpijski tim Srbije, treba da budemo i jednako tretirani. To podrazumeva da i poštanske markice treba da imaju istu vrednost, bez obzira na to koliki je iznos u pitanju. Nije u redu da se neki od nas slabije tretiraju od drugih. Svi igramo za Srbiju, pa valjda smo onda svi isti - istakla je Jelena Janković.
Poštanske markice izdate povodom Olimpijskih igara imaju sledeće nominalne vrednosti: Novak Đoković 46 dinara, a Ana Ivanović i Jelena Janković po 40 i 30 dinara...
- Markice neće biti povučene, za tim nema potrebe. Nas dve smo srećne što nam je pripala takva čast, ali samo želimo ravnopravan tretman - zaključila je Jelena Janković.
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Jeca i Ana otkazale promociju markica Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Jeca i Ana otkazale promociju markica Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Jeca i Ana otkazale promociju markica Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeca i Ana otkazale promociju markica   Jeca i Ana otkazale promociju markica I_icon_minitimeUto Apr 29, 2008 12:31 pm

Olimpijske markice naljutile Anu i Jelenu
BLIC


Jeca i Ana otkazale promociju markica Jelena11


Promocija poštanskih markica sa likom Ane Ivanović i Jelene Janković, koja je juče trebalo da se održi u Skupštini Beograda, odložena je do daljeg. Razlog je nezadovoljstvo članica našeg olimpijskog tima vrednošću markica na kojima se nalazi njihov lik!


Kako su vrednovani
Novak Đoković, 46
Ana Ivanović, 40
Jelena Janković, 30
Nenad Zimonjić, 30
Janko Tipsarević, 20


Generalni direktor „PTT Srbija“ Goran Ćirić nedavno je predstavio poštansku marku „Olimpijski teniski tim Srbije - Novak Đoković“, čija je vrednost 46 dinara, dok je za ostale igrače valuta znatno niža, što je zasmetalo Jankovićevoj i Ivanovićevoj. Anina markica košta 40, Jelenina i Nenada Zimonjića 30, dok Janka Tipsarevića svega 20 dinara, zbog čega je srpski tandem snova odlučio da se promocija prolongira.
- Svi kao sportisti treba da budemo ponosni što nam je ukazana čast da se naš lik nađe na markicama, Jelena i ja smo presrećne, ali nastao je problem u kriterijumu. To je jedini problem i nadam se da će ubrzo biti rešen - izjavila je Ana Ivanović, a Jelena se nadovezala.



- Svi smo mi deo olimpijskog tima i svaka markica bi trebalo da bude iste vrednosti, a ne nečija 30, druga 40, 46 dinara. Markice neće biti povučene, nama je čast da ih imamo, samo ne želimo da bude razlike. Svi smo deo jedne zemlje i treba da smo tretirani na isti način, a ne da se neki zapostavljaju - dodala je Jankovićeva.

Jeca i Ana otkazale promociju markica Markic10

Promocija poštanskih markica sa Aninim i Jeleninim likom bi zatvorio krug, jer su već objavljene muškog dela olimpijskog tima, a u Skupštini grada su spremni da se ona održi bilo kad.
- Iz Jelenine i Anine službe nam je javljeno da one ne mogu da prisustvuju tom događaju, a mi se, naravno, prilagođavamo njima. Plan je bio da ih ugostimo sada, odmah posle Fed kup meča sa Hrvatskom. Međutim, rekli su nam da one trenutno nemaju vremena zbog obaveza. Nisam znao razlog odlaganja, a određivanje kome koja markica pripada je stvar „Pošta Srbije“, pritom znamo da ni sve ne mogu biti iste vrednosti - rekao je Zoran Alimpić, v.d. gradonačelnika Beograda.
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jeca i Ana otkazale promociju markica Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jeca i Ana otkazale promociju markica Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Jeca i Ana otkazale promociju markica Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeca i Ana otkazale promociju markica   Jeca i Ana otkazale promociju markica I_icon_minitimeSub Avg 02, 2008 9:56 pm

Znam da je ovo vec matora tema ali ipak moram da pitam. Jel imaju ove markice negde da se kupe?? Isao sam pre neki dan u postu i oni su rekli da nemaju i da ih jos nisu ni dobili?!?!! Naravno najvise zbog Janka ali bih i ja lepo kupio celu kolekciju svih nasih reprezentativaca :)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jeca i Ana otkazale promociju markica Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jeca i Ana otkazale promociju markica Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jeca i Ana otkazale promociju markica Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeca i Ana otkazale promociju markica   Jeca i Ana otkazale promociju markica I_icon_minitimeSub Avg 02, 2008 11:35 pm

Ja sam ih kupila (cim su ih svi promovislai) u glavnoj posti...Ima ih u Glavnoj posti kod Skupstine!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jeca i Ana otkazale promociju markica Empty
PočaljiNaslov: Re: Jeca i Ana otkazale promociju markica   Jeca i Ana otkazale promociju markica I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jeca i Ana otkazale promociju markica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Janko&Jeca kao Brena&Boba!!!???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vezano za tenis :: Vesti i desavanja-
Skoči na: